מדהים: כריש קופץ מעל גולש גלים

צלם החדשות ג'ייקוב לנגסטון נשלח לצלם את הגולשים בחופי פלורידה, משימה שגרתית ולא מרגשת במיוחד. אחרי הצילומים הוא חזר למשרדו ועבר על החומרים שצילם, ורק אז הבחין בכריש המזנק וקופץ מעל אחד הגולשים. "אני לא בטוח שהגולש עצמו אפילו הבחין בכריש, הכל היה כל כך מהר", סיפר הצלם בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט

מדהים: כריש קופץ מעל גולש (אורלנדו סנטינל)

בעוד בישראל כולנו חוששים מנחיל המדוזות המגיע לחופינו, לגולש גלים אחד מארה"ב הייתה "פגישה אינטימית" עם טורף קצת יותר מפחיד: כריש - והכל מול המצלמה.

צלם החדשות ג'ייקוב לנגסטון נשלח לסיקור ספורטיבי רגיל בחוף ניו סמירנה שבפלורידה, במסגרת עבודתו בעיתון מקומי בעיר אורלנדו. לאנגסטון התבקש לצלם את גולשי הגלים בשעת פעולה, לא משהו בלתי שגרתי בחופים שם, אלא שלפתע – בעודו מצלם בתוך המים – הוא שמע גולש אחד צועק לחברו "אחי! אתה ראית את זה?".

האמת היא שהצלם היה כולו מרוכז בגולש גלים אחר, ולא שם לב לשום דבר יוצא דופן. רק בהמשך, בזמן שעבר על החומרים שצילם – הוא נדהם לראות מה תועד במצלמתו: כריש מזנק וקופץ מעל אחד הגולשים.

"אני לא בטוח שהגולש עצמו אפילו הבחין בכריש, הכל היה כל כך מהר", סיפר לנגסטון בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "אבל כמה חברים שלו על החוף ראו הכל". התוצאה המדהימה - בווידאו המצורף.