רוסיה: התעוררה בהלוויה של עצמה - ומתה שוב

סיפור בלתי נתפס התרחש ברוסיה. אישה אובחנה בטעות כמתה, ורגע לפני שנקברה היא התעוררה. כמה שניות של הסתכלות מסביב, גרמו לה לקבל התקף לב נוסף ולמות שוב - הפעם לתמיד. בעלה מאשים כעת את הרופאים שלא איבחנו אותה כראוי

התעוררה במהלך טקס ההלוויה. ארכיון (AP)

איך זה להתעורר פתאום ולגלות שאתה בהלוויה של עצמך? קשה לדמיין, אבל זה בדיוק מה שקרה לגברת פאגיליו מוקהמטזינוב מרוסיה. לאחר שהוכרזה כמתה, היא התעוררה לפתע, וההלם שחטפה היה כה גדול עד שהיא מתה שוב - הפעם לתמיד.

הסיפור יוצא הדופן אירע לפני מספר ימים בעיר קאזאן שברוסיה, כך מדווח ה"דיילי מייל" הבריטי. האישה שישבה בביתה חשה לפתע כאבים בחזה, חטפה התקף לב וקרסה. לאחר שפונתה לבית החולים, הרופאים נאלצו לבשר לבעלה כי לא היה ניתן להציל אותה ומותה נקבע.

הבעל האוהב ארגן מהר את טקס האשכבה, אליו הזמינו קרובים ובני משפחה. בזמן שחלפו האורחים ליד ארון הקבורה להיפרד מפאגיליו בפעם האחרונה, קרה הבלתי ייאמן - האישה הקיצה מתרדמתה, הסתכלה סביבה, ופתחה בצרחות היסטריות.

פאגיליו הייתה ככל הנראה כל כך מבוהלת מהמעמד וחטפה התקף לב נוסף. "לקחנו אותה במהירות לטיפול נמרץ, אך 12 דקות לאחר מכן, היא מתה פעם נוספת - הפעם לתמיד", מספר בצער בעלה.

הבעל, מאשים את בית החולים והרופאים בטרגדיה. "אני דורש תשובות. היא הייתה עדיין בחיים כאשר הרופאים אמרו שהיא מתה, הם יכלו אז להציל אותה", טוען הבעל. מבית החולים נמסר שהנושא בחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק