בייבי, אל תדאגי, אני בסדר גמור

הזמר הצעיר ג'סטין ביבר הגיע לניו יורק כדי לקדם את מכירות הבושם החדש שלו כשלפתע משהו השתבש. על פי דיווחים מהמקום ג'סטין הותקף על ידי אדם שקפץ מעל למחסום המשטרתי והפיל אותו ארצה. לפי דיווח אחר מדובר באי הבנה בין מאבטח של הזמר לבין המשטרה. לג'סטין המבוהל שלום

לג'סטין ביבר שלום

 

 

ביבר הותקף? - אליל הנערות הצעיר, הזמר ג'סטין ביבר הגיע לחנות מייסי'ז בניו יורק כדי לקדם את מכירות הבושם החדש שלו ובמקום התפתחה תקרית שפרטיה עדיין אינם ברורים לחלוטין. על פי הדיווחים הראשונים אדם קפץ מעבר למחסום המשטרתי והפיל את ביבר לקרקע, אך גורמים מטעמו של ביבר מתעקשים כי הוא לא הופל.

במהלך אירוע החתימה בחנות הכלבו בניו יורק החליט ביבר לצאת ולנופף לכמה מאות ממעריציו שהמתינו לו מחוץ לחנות. עם התקרבו אל הקהל החלו המעריצים לדחוף את מחסומי המשטרה וכמעט שהפילו אותם. בשלב זה החליטו השוטרים להרחיק את הקהל לאחור אך אדם אחד סירב לזוז. אותו אדם הוא ככל הנראה מאבטח מפמלייתו של ביבר, כבן 47.

תגובתו של המאבטח עוררה את המשטרה לפעול ובמקום התפתחה מהומה. בהמשך נצפה ביבר כשהוא מובל על ידי אדם, שנטען כי הוא אחד ממעריציו, בחזרה אל תוך החנות. על פי דיווח מאוחר יותר האדם שהוביל את ביבר פנימה היה שוטר סמוי.

זו היתה אי הבנה רגעית והאירוע כולו עבר בצורה מוצלחת", אמר אחד מנציגיו של הזמר הצעיר והרגיע כי "ג'סטין בסדר גמור ולא סובל משום פציעה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת