מדהים: רגעי הצונאמי ביפן - מתוך רכב

ברגעי רעידת האדמה, יו מורגה עוד ממשיך לנהוג ברכבו ולתעד את המתרחש. הוא מתעלם גם מהטיפות שנוזלות על שמשת הרכב הקדמית. כשהמים שוטפים את העיר, זה כבר מאוחר מדי - והכל נתפס בעדשת המצלמה. מורגה הצליח לברוח בנס. תיעוד מדהים

יו מורגה הוא נהג יפני, שעסק בקו המשלוחים היומי שלו כשהכתה רעידת האדמה העוצמתית במדינה ב-11 במרס, בעיירה מרוחקת למדי מקו החוף.

זו הסיבה, כנראה, שמורגה לא חשש במיוחד מהמתרחש ולא היה מודע לגל הצונאמי הענק שעתיד לבוא. בתיעוד המצמרר הזה, שמגיע רק 3 חודשים אחרי האירוע הקטלני, נראה האסון - מרגעי רעידת האדמה ועד להצפה הגדולה.

מצלמת ה-HD של מורגה יושבת על לוח המכוונים, לכיוון הכביש. כשרועדת האדמה הוא עוצר את הרכב וממשיך לנסוע. בפינה השמאלית של התמונה ניתן לראות את המים מתחילים לזרום בעוצמה.

לאט לאט גם טיפות כבדות מתחילות לזלוג על השמשה, ואז מקיפים את מורגה ואת הרכבים סביבו מים מכל עבר. הרכב מתחיל לנוע בלי שליטה לכל עבר ומתנגש בכל מה שנקרה בדרכו. ברכבים הסמוכים ניתן לראות נהגים מבוהלים, כלואים ברכבם.

לבסוף, הסרטון מסתיים בכך שהמים עולים ועולים, עד שהרכב מוצף וטובע. מורגה הצליח בדרך נס לשרוד - וגם להראות לעולם את שראו עיניו באותם רגעים מבעיתים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת