יפן: תיעוד חדש ומזעזע לרגע שבו הכה הצונאמי

כשלושה חודשים אחרי שפקד את המדינה אסון הטבע הקטלני שגבה את חייהם של עשרות אלפי בני אדם, ממשיכים לעלות לרשת סרטונים המתעדים את הרגעים הקשים. הסרטון שלפניכם מתעד את רגעי האימה שעברו על תושבי העיר הצפון מזרחית קאמישי, שספגה את המכה החזקה ביותר במרץ האחרון. צפו בסרטון

תמונות חדשות של הצונאמי שפקד את יפן ממשיכות לצוץ ברשת. יותר משלושה חודשים לאחר שהכה ביפן רעש האדמה הקטלני שגבה חייהם של 24 אלף בני אדם, הועלו לרשת תמונות חדשות ומזעזעות המתעדות את הרגעים הקריטיים שבהם הגל הצונאמי הענק שטף את הישובים שלאורך החוף.

קטע הווידאו שלפניכם צולם בעיר קמאישי, השוכנת 270 קילומטרים צפונית לפוקושימה, אחד האזורים שספגו את הפגיעה הקשה ביותר באסון. ב-28 השניות ניתן לראות את רגעי הבלבול והבהלה בקרב האנשים שהבחינו ברחובות העיר נשטפים לפתע מול עיניהם והמים סוחפים איתם בתים, מכוניות וכל דבר אחר שנקרה בדרכם.

בדקות הארוכות שמתועדות ניתן לראות אנשים שמנסים להימלט על חייהם ולהיאחז בכל דבר אפשרי בכדי להינצל. אנשי ביטחון, שוטרים וחיילים מנסים לכוון את האזרחים למקומות מבטחים, אך לרוע המזל רבים מהם לא מצליחים להגיע לחלקה בטוחה ונהרגים.

לאחר האסון הקשה שפקד את המדינה, אנשי ציבור וסלבריטאים רבים החליטו להפגין הזדהות עם העם היפני. כוכבת העל ליידי גאגא נחתה היום ביפן כחלק ממסע ההופעות שלה, והמסר שלה לאומה היפנית הוא "יפן בטוחה, הגיע הזמן לנוע קדימה, אני מתכוונת לצעוק מעומק ראותי ולהזמין את כולם למדינה הזו, אני מתכוונת לצאת לעיר ולנשק את המפלצות הקטנות האלה", אמרה הזמרת בדרכה הייחודית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת