ג'ורג' בוש עזר לשבור שיא גינס

ג'ורג' בוש ממשיך לדאוג לאומה האמריקנית גם כשהוא כבר לא בתפקיד - נשיא ארצות הברית לשעבר היה שותף לשבירת שיא גינס שהתרחשה בזמן משחק בייסבול של קבוצת ה"טקסס ריינג'רס". רבבות האוהדים שלפו משקפי שמש באמצע המשחק וקבעו שיא חדש למספר האנשים הרב ביותר שעטו משקפי שמש בזמן החשכה

ג'ורג' בוש ונשיא קבוצת הבייסבול שוברים ש (AP)

(נ)שיא גינס חדש - נשיא ארצות הברית לשעבר ג'ורג' בוש היה שותף עם עוד רבבות בני אדם בשבירת שיא גינס מוזר למדי - המספר הרב ביותר של בני אדם העוטים משקפי שמש בחשכה.

השיא נשבר ביום שלישי במהלך משחק בייסבול של הקבוצה "טקסס ריינג'רס". הנשיא בוש, שמגיע לעיתים קרובות למשחקי הקבוצה עטה את משקפי השמש שלו לצידו של נולאן ריאן, נשיא הקבוצה. על פי הדיווח מהאצטדיון בטקסס רובם של 33,533 האוהדים שהגיעו למקום עטו משקפי שמש אך מכיוון שהשיא הקודם עמד על 423 בלבד לא טרחו אנשי ספר השיאים לספור יותר משני חלקים של הקהל.

"אני שמח לבשר כי 424 בני אדם השתתפו באירוע הזה", בישר דני גירטון מגינס. הנשיא בוש נצפה על המסך הגדול באצטדיון בזמן שהכרוז הודיע לקהל כי הניסיון לשבור את השיא יתרחש לאחר הסיבוב השישי במשחק. את משקפי השמש לאוהדים סיפקה חברת חשמל מקומית בעת כניסתם למקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת