קזינו וחשפניות במקום לוויה צבאית

דיוויד הארט, לוחם קומנדו בריטי בן 23, נפל בקרב באפגניסטן לפני כשנה. בעוד שחבריו מתאבלים עליו, הודיעו להם אנשי הצבא הבריטי: הוא הוריש לכם סכום של 160 אלף דולרים, וביקש במפורש שתבזבזו את כל הכסף - במסיבת ענק לזכרו בלאס וגאס. בימים אלה, שנה לאחר מותו, תצא החבורה למסע בזבוזים - שכולו זיכרון לחבר שנפל

במקום הלוויה עוצרים בווגאס. צילום ארכיון (חדשות 2)

דיוויד הארט, חייל בצבא בריטניה, היה לוחם בכוח קומנדו שלחם באפגניסטן. לפני כשנה הוא נהרג בקרב מול אנשי הטליבאן, לאחר שהכוח שלו עלה על מטען. אחרי מותו, הופתעו חבריו לנשק לגלות שהוא שלח אותם, על חשבון כספי ביטוח החיים שלו - לסיבוב של הימורים ובילויים בעיר החטאים לאס-וגאס.

על פי הפרסום ב"סאן" הבריטי, מתוך 380 אלף הדולרים שהרכיבו את ביטוח החיים שלו, הוריש הארט לחבריו סכום עתק של 160 אלף דולרים לטובת בזבוזים בווגאס. יותר מזה, החייל שנהרג פירט בדיוק כיצד חבריו צריכים להשתמש בכסף: טיסה לארה"ב יחד עם בנות הזוג וחגיגה במסיבת ענק לזכרו בעיר החטאים.

בנוסף, כתב הלוחם בצוואתו כי הוא החליט לתרום חמישית מהסכום לקרן צדקה למען חיילים בריטים פצועים, וביקש כי שאר הסכום יועבר למשפחתו.

"הוא מאוד אהב לצאת ולבלות", סיפר אחד מחבריו, "הוא כתב בצוואה שהוא לא מתחרט על שום פעולה שעשה בחייו, ובנוסף ביקש מאיתנו ליהנות ולבזבז את כל הכסף שהעביר", הוסיף. בימים אלה ממש, שנה לאחר מותו, צפויים לצאת החברים למסע של בזבוזים - על חשבון החבר שנפל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק