המתמחה של הילרי הפכה לכוכבת פורנו

סמי ספיידס, מי שהייתה מתמחה במשרדה של הילרי קלינטון כשעוד הייתה סנאטורית ולא מזכירת המדינה, הספיקה בתוך 6 שנים בלבד לעבור הסבה מקצועית לענף מכניס הרבה יותר: כוכבת פורנו. "אני לא חושבת שהילרי תהיה מרוצה מכך", סיפרה ספיידס לעיתון הבריטי "דיילי מייל", והוסיפה: "אני רוחשת לה את מלוא הכבוד"

סמי ספיידס. מתמחה בדברים אחרים עכשיו

שערוריית מין חדשה רודפת את משפחת קלינטון. אתר הרכילויות TMZ  חשף כי בשש שנים בלבד, הספיקה סמי ספיידס, מי שהייתה מתמחה במשרדה של הילרי קלינטון בבאפלו, לעבור הסבת מקצוע ולהשלים הכנסה - ככוכבת פורנו.

אתר הרכילויות הפיץ הערב תמונות ארכיון משנת 2006 של שחקנית סרטי המבוגרים, בהן היא מככבת לצד מי שהייתה אז הסנאטורית הילרי קלינטון, בעת שספיידס למדה במכללה קהילתית. המתמחה לשעבר של מזכירת המדינה סיפרה לאתר כי היא חלמה להפוך לעורכת דין ובהמשך לעבוד בסנגוריה הציבורית, "אולם מצבה הכלכלי הקשה אילץ אותה לנטוש את חלומותיה החוקיים - לטובת עולם הפורנו המשתלם יותר".

ומה חושבת על כך מזכירת המדינה קלינטון? "אני לא חושבת שהילרי תהיה מרוצה מכך", סיפרה ספיידס לעיתון הבריטי "דיילי מייל", והוסיפה: "אני רוחשת לה את מלוא הכבוד".

ספיידס הספיקה לנצל את דקות התהילה המפוקפקות שלה עד תום, וכבר הספיקה "לצייץ" על כך ברשת החברתית "טוויטר": "טוב, אין ספק שזהו בוקר מעניין, היכנסו לכתבה שלי ב-TMZ אם אתם לא מעודכנים, תראו, מישהו חושב היום שאני מעניינת!"

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק