שידור חי: מצעד הניצחון של דאלאס מאבריקס

אלופי ה-NBA הטריים, דאלאס מאבריקס, יוצאים היום לרחובות העיר כדי לחגוג את האליפות הראשונה ב-31 שנות קיומה של הקבוצה. דירק נוביצקי מוביל את חבריו האלופים ב-30 משאיות ברחובות העיר, אל מול מאות אלפים אוהדים משולהבים. שידור חי

מאות אלפי מעריצים ואוהדים חוגגים בשעה זו ברחובות העיר האמריקנית דאלאס, במסגרת המסיבה לה הם חיכו 31 שנים, מסיבת הניצחון של הקבוצה שזכתה באליפות ה-NBA , ליגת הכדורסל הטובה בעולם - הדאלאס מאבריקס.

במסגרת המצעד המרהיב, יצאו שחקני הקבוצה שבראשם ה-MVP דרק נוביצקי והבעלים מארק קובן ממרכז העיר ויחלפו על פני כמה נקודות מרכזיות בעיר, בהן 250 אלף מתושבי טקסס ממתינים כבר שעות ארוכות.

לראשונה בהיסטוריה: הגביע מגיע לדאלאס

מרכזה של העיר דאלאס נסגר היום לתנועה לכבוד האירוע, ראש העיר וראשי הקבוצה קוראים לקהל המעריצים לא להיכנס לעיר בכלי רכב פרטיים.

המסלול יסתיים באולמה הביתי של הקבוצה, שם יתמקמו האוהדים הקבועים - או במלים אחרות, העשירים יותר - שקנו כרטיסים במאות דולרים כדי לקחת חלק בחגיגת הסיום של העונה. אורח הכבוד, איך לא, הוא גביע אליפות ה-NBA לשנת 2011, שהגיע לראשונה בהיסטוריה לעיר הדרומית.

הדאלאס מאבריקס זכו באליפות ה-NBA אחרי שניצחו בסדרת הטוב מ-7 משחקים את מי שהייתה הפייבוריטית לזכייה במשך כל העונה - מיאמי היט והכוכב שלה, אולי האיש השנוא ביותר באמריקה, לברון ג'יימס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת