האיש שחזה את סוף העולם לקה בשבץ מוחי

המטיף הקשיש שניבא כי העולם יגיע אל קיצו ב-21 במאי וגרר אחריו מיליוני מאמינים, הרולד קמפינג - לקה בשבץ מוחי. אנשי "רדיו המשפחה" באוקלנד, תחנת הרדיו שבבעלותו, סיפרו כי קמפינג "מאושפז כרגע בבית החולים ומצבו יציב". סוף העולם לא הגיע, אבל אולי הגיע סופו של "נביא סוף העולם"

סוף העולם או סוף הקמפינג? (רויטרס)

הרולד קמפינג, האיש שהבטיח כי סוף העולם יתרחש ב-21 במאי 2011, לקה בשבץ מוחי - כך מסר בשעות הצהריים דובר "רדיו המשפחה", תחנת הרדיו של ה"נביא".

"נביא הזעם" לקה בשבץ מוחי קל ביום חמישי שעבר, סיפר אחד העובדים ברדיו שמשדר נבואות זעם לעולם כולו, שסירב להזדהות בשמו. הדובר לא הוסיף פרטים נוספים, ורק ציין כי קמפינג "מאושפז כרגע בבית החולים ומצבו יציב".

במשך חודשים חזה קמפינג את שיבתו של ישו לארץ, והסביר שרק מיליונים בודדים של מאמינים ישרדו תקופת אפוקליפסה אלימה שאחריה - יקום גן עדן על פני כדור הארץ. אלא שב-21 במאי, התאריך אותו חזה קמפינג, לא אירע דבר.

"היינו משוכנעים שב-21 במאי האל יחזור לכאן באופן פיזי מאוד", הסביר בצער המטיף הישיש אחרי כישלון התחזיות. "אבל אם נסתכל על זה מבחינה רוחנית, אפשר להגיד שגל סופני שיימשך חמישה חודשים באמת הגיע. הוא יביא איתו רעידות אדמה עצומות שיהפכו את התקופה הקרובה ל'יום דין' אחד ארוך".

חמשת החודשים שלאורכם, לדברי קמפינג, ייתן המין האנושי את הדין על מעשיו - יסתיימו ב-21 באוקטובר הקרוב. זה המועד שאליו "נדחה" קץ העולם. "האירועים האלו יחלו כשנראה את כל הדברים שעוד יקרו", הזהיר המטיף. "הם ילוו אותנו והימים שעומדים בפתח יהיו מאוד לא פשוטים. אני לא גאון, אבל ראו הוזהרתם - כולם נמצאים תחת עיניהם הפקוחות של כוחות עליוניים". 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת