צפו: ברלוסקוני דיבר על מסיבת החשק - והביך את נתניהו

ראש ממשלת איטליה הוכיח פעם נוספת פתיחות רבה, אולי רבה מדי. בתדרוך לעיתונאים ברומא, בתום פגישתו עם נתניהו, התייחס ל"בונגה בונגה" - מסיבת הסקס שערך - בהקשר לתמונה שניצבה על הקיר שבאותו החדש. צפו בנתניהו מתקשה לשמור על איפוק

לא מעט סוגיות מדיניות חשובות עלו על סדר היום בפגישתם ברומא של ראש הממשלה בנימין נתניהו ומקבילו, סילביו ברלוסקוני. בין לבין, הצליח המארח לשרבב לשיחה גם הלצות על פרשת הנערה המרוקנית שסיבכה אותו - ולפחות לפי ארשת פניו, הצליח בהחלט להביך את ראש ממשלת ישראל שנראה נדהם לשמע הדברים.

אל מול המוני העיתונאים שבאו לסקר את הפגישה וכשמאחוריו ניצב על הקיר ציור עתיק יומין, הצביע ברלוסקוני על הנשים שצוירו שם במערומיהן ואמר לראש הממשלה ולנוכחים במקום: "זה ה'בונגה בונגה' של 1811. זה אני וזו מריאנה פיצ'לה" - בהתייחסותו למסיבות החשק ההמוניות שבהן השתתף.

לשמע הדברים, פרץ קהל הנוכחים בצחוק וכך גם ראש הממשלה, שהתקשה להסתיר את מבוכתו הקלה. כשהבחין ברלוסקוני בכך, סיים את דבריו ואמר: "תודה רבה לכולם. לעולם אל תתייחסו ברצינות למי שלוקחים את עצמם ברצינות. אירוניה היא תמיד התכונה הבסיסית ביותר".

כתב האישום שמאחורי ה"צחוקים" 

פרשת המין של ראש ממשלת איטליה נמשכת ובמרכזה נבדק האם אכן קיימו עמו שתי קטינות יחסי מין במסיבות סקס המוניות שערך. על פי מסמכים שהציגה התביעה בינואר האחרון, הוצגו ראיות לכאורה לכך שברלוסקוני שילם עבור קיום יחסי מין עם הצעירות.

אותן מסיבות נערכו בסגנון "בונגה-בונגה", שאותן, לדברי ברלוסקוני, הכיר לו לא אחר מאשר רודן לוב - מועמר קדאפי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת