קייט: "מאושרת מהנישואים"

בארוע צדקה שהתקיים ביום חמישי, התבטאה הדוכסית קייט לראשונה בנוגע לחיי הנישואים שלה עם הנסיך ויליאם. "כל פעם שהושמע שמו של ויליאם עיניה נדלקו", סיפר אחד האורחים. השניים בילו באירוע שלדברי האורחים, "הזכיר קונצרט רוק יותר מאשר אירוע צדקה"

"יותר קונצרט רוק מאירוע צדקה" (AP)

הדוכסית מקיימברידג' קייט השמיעה לראשונה דברים על חיי הנישואים בינה ובין הנסיך ויליאם. באירוע צדקה שנערך ביום חמישי, סיפרה קייט לאורחים כי היא נהנית מכל רגע מאז ויליאם והיא התחתנו לפני כחודש וחצי.

אחד האורחים סיפר כי קייט אמרה שהיא "פשוט אוהבת את החיים", ושלמרות שזה עדיין נראה לה סוריאליסטי, זה היה צפוי. "היא אמרה שהיא מלאה באושר", סיפר האורח, "כל פעם שהושמע שמו של ויליאם, עיניה נדלקו, אין ספק שהזוג מאוהב", לדבריו.

אירוע הצדקה בו השתתפו השניים היה רחוק מלהיות אירוע מעונב ורגוע. האלכוהול זרם בכמויות, האורחים, ששילמו עד 100,000 לירות שטרלינג בשביל ההשתתפות, ניצלו כל הזדמנות כדי להתקרב לקייט והדיווחים מהמסיבה מספרים שכמה מן האורחות שרקו לוויליאם בכל פעם שהוא עבר.

האירוע לווה בקופצים מקצועיים למים, שזינקו לתוך בריכה להנאת האורחים. מעל שולחנם של הזוג המלכותי, התנדנדו לוליינים על טרפז. כשקייט הצביעה על הלוליינים לוויליאם, האורחים מספרים שהחל לצחוק באופן בלתי נשלט.

באירוע הנוצץ, שעלותו מוערכת בכ-17.2 מיליון לירות שטרלינג, היו אורחים רבים מהשורה הראשונה. ביניהם השחקן קווין ספייסי והשחקנית ליז הרלי. האורחים מספרים כי התנהלותם של בני הזוג הייתה כאילו הם נמצאים באירועים כאלה מאז ומעולם וכי "זה הזכיר יותר קונצרט רוק מאשר אירוע צדקה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת