ויליאם וקייט שוב על מרפסת הארמון

עשרות אלפי בריטים התקבצו היום מול ארמון בקינגהאם לרגל חגיגות "יום המלכה" - לא יום ההולדת האמיתי של המלכה אליזבת, אלא חג לאומי רשמי של הממלכה. על המרפסת בארמון עמדו המלכה, בעלה פיליפ וגם הזוג הטרי ויליאם וקייט, שחזרו למרפסת 6 שבועות אחרי החתונה, וכולם צפו יחדיו במצעד הצבאי ובמטס של חיל האוויר הבריטי

היום מציינים ברחבי הממלכה הבריטית את יום הולדתה הרשמי של המלכה, ועשרות אלפים התקבצו לחגיגה מול ארמון בקינגהאם. "יום המלכה" הוא חג לאומי, כמו יום העצמאות של בריטניה, אך לא מדובר ביום ההולדת האמיתי של הוד מעלתה אליזבת, שחגגה 85 אביבים בחודש מאי האחרון.

על המרפסת בארמון בקינגהאם היה אפשר למצוא את המלכה אליזבת, את בעלה פיליפ שחגג יום הולדת 90 לא מכבר, וכמובן גם את הזוג הטרי ויליאם וקייט. כולם צפו במצעד הצבאי המרשים ובמטס הכבוד שערך לכבודם חיל האוויר הבריטי.

הדוכסית מקיימברידג', הלא היא קייט, תיפקדה היטב באירוע הממלכתי הראשון שלה כבת משפחת המלוכה, 6 שבועות לאחר הביקור הראשון שלה באותה מרפסת, אז מיליונים הריעו לנשיקה שלה עם בעלה הטרי ויליאם.

קייט חבשה כובע שחור ולבשה שמלת ז'קט בצבע קרם, בעוד בעלה שמר על הופעתו מיום החתונה, עם המדים האדומים של המשמר האירי המלכותי, אולם הפעם צירף ללבושו גם את הכובע השחור של משמר המלכה, והוביל את מצעד ההצדעה למלכה כשהוא רכוב על סוס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק