אשתו של חבר הקונגרס הבוגד בהריון

היא חברה בצוות של הילרי קלינטון ונחשבת מקורבת לה מאוד, בעלה הודה השבוע בדמעות בשליחת תמונות של איבר מינו לנשים ברשת, וכעת מתברר שאומה אבדין צריכה להתמודד עם אתגר נוסף - ילד בדרך. אנתוני ווינר, בעלה של אומה שהסתבך בשורה של רומנים באינטרנט, התקשר למקורבו ביל קלינטון והתנצל בפניו על השערורייה

אומה אבדין ובעלה אנתוני ווינר (AP)

העלילה מסתבכת: אשתו של אנתוני ווינר, חבר הקונגרס הדמוקרטי שהודה בשליחת תמונות גסות ומסרים מיניים באינטרנט, נמצאת בשלבי היריון מתקדמים - כך מדווח עיתון ה"טלגרף" הבריטי.

רעייתו של ווינר, אומה אבדין בת ה-35, שמרה את החדשות המרגשות בסוד עד השבוע, כשבעלה התוודה בדמעות ב"מגע בלתי הולם" עם שש נשים דרך חשבונות הפייסבוק והטוויטר שלו במהלך שלוש השנים האחרונות.

אבדין עובדת כעוזרת של מזכירת המדינה האמריקנית הילרי קלינטון ונחשבת למקורבת במיוחד למשפחה. אתמול היא אף טסה עם הגברת קלינטון לביקור מדיני בדובאי.

הקלינטונים לא מרוצים

ווינר עצמו, לפי הדיווחים, התקשר לביל קלינטון, שנכח בחתונתו ביולי 2010, התנצל ו"ביקש את הבנתו". עם זאת אמרו מקורבים כי הקלינטונים "מאוד לא מרוצים" מהתנהגותו של ווינר.

בארה"ב בינתיים גוברים הקולות להתפטרותו של חבר הקונגרס ה"שובב". ברחבי הרשת מפורסמות חלק מההודעות הבוטות ששלח למספר נשים שונות, כמו גם התמונות של איבר המין שלו ששלח לאחת הנשים.

בתחילה דחה ווינר את הטענות לפיהן שלח את התמונות דרך טוויטר לסטודנטית בת 21 מסיאטל. הוא סיפר את האמת בדמעות במסיבת עיתונאים, רק כשעוד תמונות והודעות החלו להתפרסם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת