בקרוב: אלק בולדווין רץ לפוליטיקה

כוכב הסדרה הפופולרית "רוק 30" מתכוון לחצות את הקווים ולרוץ כמועמד הדמוקרטי לראשות עיריית ניו יורק - כך אומרים מקורביו. בולדווין רוצה כבר שנים "לעשות משהו משמעותי יותר בחייו", ושערוריית הסקס של אנתוני ווינר, שהיה המועמד המוביל של הדמוקרטים בניו יורק, מפנה עבורו את הדרך לראשות "התפוח הגדול"

שוורצנגר, מאחוריך: מקורביו של השחקן אלק בולדווין, כוכב סדרת הטלויזיה רוק 30, הודיעו אתמול כי הוא שוקל להתמודד על ראשות עיריית ניו יורק.

מי שעל המסך מופיע כרפובליקני הנלהב ג'ק דונגי, מנכ"ל רשת אן-בי-סי, שוקל להתמודד דווקא כדמוקרט לבחירות הבאות לראשות "התפוח הגדול" שייערכו בעוד כשנתיים.

בחודש מרץ האחרון הודיע בולדווין בראיון לעיתון "וול סטריט ג'ורנל" כי הוא מעוניין לשנות כיוון ו"לעשות משהו משמעותי בחייו".  מקורביו של השחקן אומרים כי החלטתו של בולדווין גמלה בלבו לאחר שהמועמד המוביל מטעם הדמוקרטים לראשות ניו יורק, אנתוני ווינר, פרש מהמירוץ לאחר שהודה כי ניהל שורה של רומנים באינטרנט.

"אלק אומר לעצמו: 'היי, הדינמיקה השתנתה'", אמרו המקורבים. "הדמוקרטים צריכים מועמד ב"פרופיל גבוה", ואלק עשוי להתאים. אולי זה שינה את המירוץ לראשות העיר".

בהתחשב בפופואריות העצומה של בולדווין בעקבות תפקידו ב"רוק 30" וגם בהופעותיו ב"סאטרדיי נייט לייב", אם הוא יחליט לרוץ – יש לו סיכוי לא רע בכלל להיבחר. אלא שבינתיים, לוועדת המועמדים לעירייה עדיין לא הגיע טופס בקשה רשמי בעניין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת