רצחה את בנה במלון ודורשת: מעצר בית, כמו של שטראוס-קאהן

בכירה ביצרנית תרופות העומדת לדין בגין רצח בנה האוטיסט בשנה שעברה בבית מלון יוקרתי בניו-יורק הגישה באמצעות עורכי דינה בקשה להשתחרר לביתה בתמורה לערבות ובהשגחה, בדיוק כפי שנהגו ביו"ר קרן המטבע הבילאומית לשעבר

אחרי שדומיניק שטראוס-קאהן, מי שכיהן עד לאחרונה בתפקיד יו"ר קרן המטבע הבינלאומית וכעת עומד לדין באשמה שאנס חדרנית, נשלח למעצר בית עד תום ההליכים במשפט - ביקשו סנגוריה של מולטימליונרית שעמדה בראש יצרנית תרופות גדולה לנהוג כך גם כלפיה: האירוע שבגינו היא מועמדת לדין התרחש גם הוא בית כתלי בית מלון יוקרתי בניו יורק- שם, לפי המיוחס לה, היא רצחה את בנה בן ה-8 האוטיסט.

האישה, ג'יג'י ג'ורדן, ביקשה באמצעות עורכי דינה לאפשר לה להעביר את ימי המעצר בביתה באותם התנאים שנדרש לשאת שטראוס-קאהן לשם כך: הפקדת ערבות בגובה 6 מיליון דולרים והשגחה באמצעות מאבטח חמוש ואמצעים אלקטרוניים.

מרשויות התביעה האמריקניות טרם התקבלה תגובה על הבקשה. האירוע הטרגי שבלב הפרשה התרחש בפברואר 2010, אז נמצא בנה של ג'ורדן, ג'וד מייקל מירה, בלא רוח חיים בחדר בית המלון היוקרתי. מותו נגרם אחרי שנטל מנת יתר של תרופות, ולצדו אותרה אמו שהייתה באותה השעה בהכרה מעורפלת.

ג'ורדן התעקשה כי הביאה למותו של בנה האוטיסט בהמתת חסד ומתוך רצון לחסוך לגאול אותו מייסוריו. היא טענה כי הוא נפל קורבן להתעללות קשה מצד אנשים אכזריים במהלך חייו הקצרים - טענה שנדחתה על ידי הרשויות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת