השתובבה בבית הקברות ונפגעה

תלונה מוזרה התקבלה במשטרת ניו ג'רזי: אישה בת 39 הגיעה לבית הקברות היהודי ביחד עם גבר כדי לבקר בקברו של קרוב משפחה שנפטר. הגבר והאישה עסקו ככל הנראה בפעילות מינית שבמהלכה התנתקה אחת מאבני המצבה במקום והתגלגלה על רגלה. דוברת הקהילה היהודית במקום: "נשקול להגיש תלונה"

בית קברות יהודי. ארכיון (AP)

האם בית הקברות מתעורר? אישה הובהלה לבית החולים בניו ג'רזי לאחר שנפגעה ברגלה ממצבה במהלך ביקור בבית הקברות היהודי במקום. על פי החשד האישה בת ה-39 קיימה בבית הקברות פעילות מינית שהובילה לכך שמצבת האבן התגלגלה על רגלה.

"ייתכן שהתבצעו במקום פעילויות חריגות", אמר בקריצה מפקד המשטרה המקומי ג'יימס סטיבנס. לדבריו האישה לא נפגעה באופן רציני בתקרית. על פי עדותה של הפצועה היא הגיעה לבית הקברות על מנת לבקר בקברו של קרוב משפחה אהוב כשהיא מלווה בגבר. מפקד המשטרה לא ידע לומר כיצד התגלגלה המצבה והאם היא שייכת לקרוב המשפחה שאותו ביקרה האישה.

הידיעה גררה תגובות מבודחות ברחבי ארה"ב, אבל לא את כולם היא הצחיקה; מנהלנית בית הכנסת המקומי טענה בתוקף כי בקהילה ממתינים לקבלת הדוח המשטרתי המלא על מנת להחליט האם להגיש תלונה. הצהרתה מתנגשת עם הצהרתו של מפקד המשטרה שדיווח לאחר התקרית כי לא התבצע פשע בבית הקברות ושבבית הכנסת כבר החליטו להימנע מהגשת תלונה פלילית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק