שאקיל אוניל נפרד: "אתגעגע לקליעות העונשין"

אחרי 19 שנים ושלל הישגים ורגעים בלתי נשכחים - תלה שאקיל אוניל את הנעליים הענקיות. יומיים אחרי שהודיע בטוויטר על פרישה, כינס הכדורסלן מסיבת עיתונאים רשמית בעקבות ההחלטה. מסיבת העיתונאים הועברה בשידור חי בחדשות 2 באינטרנט

שאקיל אוניל נפרד - הפעם באופן רשמי (CNN)

שאקיל אוניל, אחד הכדורסלנים המוכשרים והאהובים בתולדות הליגת ה-NBA, כינס הערב (שעון ישראל) מסיבת עיתונאים לרגל פרישתו. כאן בחדשות 2 באינטרנט העברנו את האירוע בשידור חי מפלורידה.

אוניל הופיע למסיבת העיתונאים כשהוא לבוש בחליפה אפורה, עם עניבה ורודה בהירה. את דבריו הקפיד אוניל להקריא מכרטיסיות שהחזיק מול עיניו, ונראה היה כי הכל מתוכנן ומתוזמן.

לאוניל הצטרפו במסיבת העיתונאים גם מאמנו בבוסטון סלטיקס דוק ריברס ודייל בראון, מי שאימן אותו בתחילת דרכו באוניברסיטת לואיזיאנה. "אם שואלים אותי למה הכי אתגעגע, כנראה שזה יהיה לקליעות העונשין", אמר הסנטר שהיה ידוע בעיקר בקליעות העונשין הגרועות שלו.

לפני יומיים פרסם אוניל בחשבון הטוויטר שלו את ההודעה על הפרישה, לה צירף סרטון וידאו מיוחד למעריצים. אחרי 19 שנה ופציעות שהקשו עליו לשחזר את יכולתו מהימים היפים החליט מי ששלט בליגה במשך שנים לתלות את הנעליים הענקיות.

במהלך הקריירה המפוארת זכה אוניל בארבע אליפויות - שלוש מהן במדי הלוס אנג'לס לייקרס ואחת במדי מיאמי.  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק