סודות היופי של ברלוסקוני נחשפים

"כשפגשתי סוף סוף את ברלוסקוני – 'את המאצ'ו', כפי שמתארת אותו אחת מהעוזרות שלו, חטפתי שוק. הוא קטנטן, לא יותר מ-1.62 מטר, עם אייליינר לבן על העפעף התחתון שלו". כתב הניו יורקר חושף את הסודות של ראש ממשלת איטליה

משקיע בהופעה. ברלוסקוני (חדשות 2)

זה לא סוד שלסילביו ברלוסקוני יש חולשה לנשים, אבל לא מדובר רק בתחום הרומנטי - לראש ממשלת איטליה, על פי כתבת הפרופיל שהכין עליו אריאל לוי מ"הניו יורקר", יש חולשה למוצרי יופי ואביזרי איפור כמו "גאיליינר" - מוצרי איפור לגברים או פודרה עם צבעי עור מכהים.

"כשפגשתי סוף סוף את ברלוסקוני - את האיש שרגיל לניצחון, את המאצ'ו, כפי שמתארת אותו אחת מהעוזרות שלו, חטפתי שוק; הוא קטנטן, לא יותר ממטר שישים ושתיים, עם אייליינר לבן על העפעף התחתון שלו כדי להדגיש את עיניו בתמונות ומאפר את פניו בשכבת בסיס עבה שמעניקה לו גוון עור חום-כתום, ממש כמו כוכבי אופרות הסבון", כותב לוי.

לוי ממשיך לתאר את הרגעים בהם תדמיתו של ברלוסקוני התנפצה: "שיערו דל, לדבריו בגלל שהיו לו יותר מידי חברות. בעבר הוא השתיל שיער, היום הוא מסתפק בצביעה בצבע חום-שחור. למרות כל המאמצים, הוא לא נראה 'צעיר בן 74'. גם בעיני חבריו הטובים ביותר הוא נראה... מעורער".

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת