צפו: שלח מסרון ואיבד שליטה על רכבו

SMS קטלני: צעיר איבד שליטה על רכבו כששלח הודעת טקסט במהלך הנהיגה. נהג שנסע מאחוריו ורצה לצלם את העבריין בפעולה תיעד אותו מתנגש במעקה הבטיחות וברכב בנתיב הנגדי. "העליתי את הסרטון כדי שהורים יראו אותו לילדים שלהם עד כמה מסוכן לשלוח מסרונים בנהיגה"

מי שצריך הוכחה נוספת לכך ששליחת מסרונים תוך כדי נהיגה היא מנהג מסוכן ביותר, מוזמן לצפות סרטון מצמרר המוצג ברשת, של צעיר שמאבד שליטה על רכבו תוך שליחת הודעת טקסט.

שון סימונס, אזרח מודאג שנסע בכביש מאחורי רכב השטח השחור, החליט לצלם את העבריין כדי להתלונן נגדו במשטרה. לפתע הרכב עקף אותו בפראות. במבט חטוף ראה שון שהנהג שקוע עמוק במכשיר הטלפון שלו כשהוא שולח הודעת טקסט. זמן קצר לאחר ששון צלצל להתלונן על הנהג במשטרה, איבד הצעיר את השליטה על הרכב והתנגש במעקה הבטיחות. רגע אחר כך הוא כבר היה בנתיב הנגדי, כשהוא מתנגש בחוזקה במכוניות שבאות ממול ומסתחרר אל השוליים.

שון המודאג יצא מרכבו כדי לוודא שהנהג לא נפגע והוא אכן יצא ללא פגיעות, אבל הנזק שהוא גרם לנהגים האחרים בכביש ולרכבו שלו נראה היטב בצילומים.

שון העביר לידי השוטרים את הסרטון שצילם ומיד עם הגעתו לביתו העלה את הסרטון ליוטיוב, מה שעורר ויכוח סוער בין הטוקבקיסטים - האם צילום הסרטון תוך כדי נהיגה הוא לא מסוכן באותה מידה? "העלתי את הסרטון כדי שהורים יראו אותו לילדים שלהם עד כמה מסוכן לשלוח מסרונים בנהיגה, וכדי שמקרים כאלה לא יחזרו על עצמם", אמר סימונס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת