נעמי קמפבל הושוותה לחטיף שוקולד - ונעלבה

דוגמנית העל נעמי קמפבל זועמת על חברת קדבורי, שמשווה בפרסומת חדשה בינה לבין חטיף שוקולד. "אני לא חטיף שוקולד" היא אומרת למפרסם ולעורכי דינה - שבודקים אפשרות לתביעה

זוזי נעמי, יש דיווה חדשה בעיר (רויטרס)

דוגמנית העל נעמי קמפבל שוקלת להגיש תביעה נגד יצרנית השוקולד קדבורי בגלל פרסומת גזענית, לטענתה, בשל העובדה שהיא משווה בין הדוגמנית לממתק שוקולד. קמפבל אמרה שהיא הזדעזעה ונפגעה לראות את שמה כתוב על לוח מודעות ובעיתונים, לצדו של חטיף השוקולד החדש תחת מוצרי "דיירי מילק".

ארגון זכויות השחורים בארצות הברית קרא לתומכיו להחרים את המוצרים של קדבורי. קמפבל, שידועה כאשת ריב ומדון, אמרה שהיא שוקלת כרגע את כל האופציות לפעול נגד הפרסומת שמופיעה על דפי עיתונים רבים, שלטי חוצות ומודעות בסופרמרקטים בהם נכתב "נעמי, זוזי יש דיווה חדשה בעיר".

הדוגמנית אמרה: "אני בהלם, זה מאוד מטריד לתאר אותי כחטיף שוקולד, לא רק לי אלא לכל הנשים השחורות והאנשים השחורים, אני לא מבינה איפה פה ההומור, זה פוגע ומכאיב".

אמה של קמפבל, ולרי מוריס, דיווה בפני עצמה, אמרה כי "המודעה הגזענית הזו מטרידה אותי, האם האנשים האלה חושבים שהם יכולים להעליב אנשים שחורים סתם כך? זו המאה ה-21, לא שנות ה-50 של המאה הקודמת".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק