שמלת גמל נסיכותית כבר יש לך?

הדוכסית קייט מידלטון מחזקת את מעמדת כסמל אופנה. אחרי שמלת החתונה, מצליחה הנשואה הטרייה לשגע את הקונות עם פריט אופנה חדש: השמלה אותה לבשה בפגישה עם הזוג אובמה. אל תמהרו לחנויות: הדגם כבר נחטף מהמדפים

גם אני רוצה! השמלה של קייט (AP)

אחרי הנמר והזברה - עכשיו גם הגמל באופנה: השמלה של קייט מידלטון הפכה לפריט לבוש מבוקש במיוחד לאחר שפורסמה תמונת הדוכסית בפגישה עם הזוג הנשיאותי אובמה.

בחברת האופנה "רייס" מדווחים בהתלהבות כי עם הפצת הצילום, בו נראית מידלטון לבושה בשמלה, קרס האתר מרוב כניסות של גולשים. גם המחיר, 1,000 שקלים, לא הרתיע את הקונות שביקשו לשים ידיהן על "הצעקה האחרונה". על המדפים בכל הרשתות לא נשאר זכר לשמלה.

לא מדובר בפעם הראשונה בה יקירת בריטניה החדשה מעוררת היסטריה. בצילומים טרום החתונה לבשה מידלטון פריט לבוש בשווי 900 שקלים שגם כן גרם ללא מעט נשים לפתוח את הארנק. במקרה הזה נדרשו ב"רייס" לעמוד בקצב בעקבות הביקוש, לייצר עוד פריטים, שנמכרו במהירות מסחררת - אחד בכל דקה, עד שאזל המלאי.

ואי אפשר בלי ההשוואה המתבקשת לדיאנה: גם מלכת הלבבות השאירה רושם דומה, אך כמובן שבזמנה האופנה נראתה אחרת: חולצות צווארון נעליים נמוכות ומכנסיים עד גובה הברכיים, שגם הם נחטפו מהמדפים שבועות לאחר הופעתה בפומבי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת