ארה"ב: דוגמנית צנחה אל מותה במסיבת יום הולדתה

טרגדיה בארה"ב: הדוגמנית לה-שונה ת'רט הזמינה את חברותיה לבית מלון באטלנטה, כדי לחגוג את יום הולדתה ה-30. המוזמנים שתו אלכוהול, ואז החלה כלת השמחה להיאבק בצחוק עם חברותיה, עד שלפתע, צנחו היא וחברתה הטובה מחלון הקומה העשירית. הדוגמנית נהרגה וחברתה נפצעה קשה

לה-שונה ת'רט. טרגדיה ביום ההולדת

אתמול חגגה הדוגמנית האמריקנית לה-שונה ת'רט את יום הולדתה ה-30. חברותיה הטובות הגיעו לציין עמה את יום חגה בבית מלון באטלנטה, ויחד הן שתו ככל הנראה לא מעט אלכוהול כדי להגביר את מצב הרוח הטוב. אלא שהאווירה הטובה הסתיימה, לתהדמת כולם, בטרגדיה נוראית - ובמותה של כלת השמחה.

ככל הנראה, במהלך המסיבה החלו ת'רט ואחת מחברותיה להיאבק בבדיחות הדעת. "הן התגוששו בקומה העשירית. לפתע הן התקדמו קרוב לחלון, ואז לפתע פשוט עפו החוצה", כך סיפרו עדי ראייה לכלי תקשורת בארצות הברית. הדוגמנית, כאמור, נהרגה במקום מעוצמת הנפילה ואילו חברתה נפצעה קשה.

משטרת אטלנטה פתחה בחקירה כדי לברר את נסיבות המוות המוזר, ודגימות אלכוהול נלקחו הן מגופתה של ת'רט והן מדמה של חברתה הפצועה, שפרטי זהותה טרם פורסמו.

ת'רט הייתה דוגמנית שהופיעה בעיקר בשלטי חוצות ברחבי ארצות הברית. היא הותירה אחריה בת, נערה בת 15. מנהל המלון סיכם ואמר כי "האירוע הזה הוא טרגי ואנו מצרים עליו. אנו מתפללים לשלומה של הפצועה ומחזקים את ידי משפחתה של ת'רט ההרוגה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת