"השמלה המתנופפת" של מרילין מונרו - למכירה פומבית

אלפי פרטי לבוש של כוכבי קולנוע הוליוודיים מקלאסיקות קולנועיות ב-50 השנים האחרונות יוצגו בחודש הבא במכירה פומבית בהוליווד. בין הפריטים - השמלה המתנופפת של מרילין מונרו מהסרט "חטא על סף ביתך", וגם והמגבעת השחורה שחבש צ'ארלי צ'פלין בכמה מסרטיו. ומה הכי מעניין את האספנים? השמלה מ"צלילי המוסיקה"

מרילין מונרו. לחוש כמו בהוליווד (חדשות 2)

מי רוצה להיראות כמו מרלין מונרו? 3,500 פרטי לבוש של כוכבי קולנוע הוליוודיים מקלאסיקות קולנועיות יוצגו בקרוב במכירה פומבית בהוליווד, וכל המרבה במחיר יוכל להפוך לכוכב קולנוע בביתו.

ברשת ב' של קול ישראל דווח כי בין פרטי הלבוש שיוצעו למכירה הפומבית, שתיערך בחודש הבא בלוס אנג'לס, ניתן למצוא גם פרטי לבוש ואביזרים בני יותר מ-50 שנה, ובהם "השמלה המתנפנפת" שלבשה מרילין מונרו בסרט "חטא על סף ביתך", החליפה הכחולה המפורסמת שלבשה ג'ודי גארלנד בסרט "הקוסם מארץ עוץ", שמלת הנשף השחורה של אודרי הפברן מהסרט "גבירתי הנאווה", כפפות מוזהבות של ברברה סטרייסנד מהסרט "הלו דולי" והמגבעת השחורה שחבש צ'ארלי צ'פלין בכמה מסרטיו.

דווקא שמלת האומנת שלבשה השחקנית ג'ולי אנדרוס בסרט "צלילי המוסיקה" מעוררת עניין מיוחד בקרב האספנים והיא עשויה להימכר במכירה הפומבית ביותר ממאה אלף דולר. אלפי תמונות של הבגדים יוצגו כבר הערב באתי האינטרנט של המכירות הפומביות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת