קרלה ברוני מציגה בטן הריונית

אחרי השמועות, ההדלפות והרכילות, מגיעות התמונות שלא משאירות שום מקום לספק: קרלה ברוני בהריון. רעייתו של הנשיא הצרפתי קיבלה היום את פניהן של נשות מנהיגי העולם בוועידת ה-G-8 בשמלה לבנה, ואף אחד לא יכול היה להתעלם מהבטן הקטנה והחמודה שמבצבצת מתחתיה. צרפת כולה מתרגשת

עכשיו זה רק עניין של זמן עד שקרלה ברוני ובעלה ניקולה סרקוזי יודיעו לעולם כולו: הגברת הראשונה של צרפת בהריון.

התקשורת הצרפתית עסוקה בניחושים, שמועות והערכות על ההריון הנשיאותי מזה חודשים ארוכים. אביו של סרקוזי כבר "נפל" עם פליטת הפה לצהובון הגרמני "בילד" עם אישור לשמועות, אבל בני הזוג עצמם - עדיין לא יצאו בהכרזה רשמית.

על פי ההופעה של ברוני היום בכינוס ה-G-8, בקבלת הפנים לנשות מנהיגי העולם, כבר אין כל מקום לספק: הדוגמנית, הזמרת והשחקנית לשעבר בת ה-43 פיתחה בטן קטנה, וזו לא נראית בטן של בירה או קרואסונים.

קרלה אולי ניסתה להסתיר את ההריון בעזרת שמלה קיצית לבנה שאמורה הייתה להסתיר את חמוקיה, אבל קרלה כנראה כבר בשלב בו קשה להסתיר את ההריון.

על פי ההערכות והפרסומים בצרפת, לקרלה ברוני ונשיא צרפת עומד להיוולד בן זכר, שיצטרף לילדיהם של בני הזוג סרקוזי מנישואיהם הקודמים. בנה של קרלה מנישואיה הקודמים, אורליאן, הוא בן 10; ולנשיא סרקוזי 3 ילדים משתי נשותיו הקודמות: פייר, ז'אן ולואי.  זו תהיה הפעם הראשונה בתולדות צרפת שלנשיא מכהן נולד ילד בעודו מכהן בארמון האליזה.  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק