משפחת אובמה בארמון בקינגהאם

נשיא ארה"ב ברק אובמה ורעייתו מישל נהנים, כך נראה, מהביקור המיוחד באי הבריטי. אתמול הספיק אובמה לשחק פינג פונג עם רה"מ הבריטי, לפני ארוחת הערב החגיגית עם המלכה אליזבת'. מישהו כנראה שכח לעדכן את הגברת הראשונה לגבי האביב הלא מאוזן במזג האוויר הבריטי, ומישל נאלצה להיאבק כדי למנוע "חשיפה נשיאותית"

נשיא ורעייתו, מלכה ובעלה, אתמול

במאה השנים האחרונות חצו לא מעט נשיאים אמריקנים את האוקיאנוס האטלנטי כדי לחלץ את בריטניה מצרה, אבל הפעם נראה שנשיא ארה"ב הגיע לאי הבריטי - באווירה שונה לחלוטין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אחרי המתיחות עם נתניהו, הנשיא אובמה ורעייתו מישל נחים מהנאומים על המשבר במזרח התיכון במהלך 5 ימי הביקור באי הבריטי, ומתרווחים על הספות הנוחות של ארמון בקינגהאם. המלכה אליזבת' השניה, נכדה וויליאם ורעייתו הטרייה קייט - הם ודאי סביבה נעימה יותר ממנהיגי המזרח התיכון ובעיותיהם.

כך למשל בפגישה אתמול של נשיא ארה"ב עם דייויד קמרון, ראש ממשלת בריטניה, החליטו שני המנהיגים לגוון את האווירה המעונבת דווקא עם משחק טניס שולחן סוער. לא נמסר מי מבין שני ראשי המדינות ניצח במשחק היוקרתי, אבל לפי התמונות - הם דווקא שיחקו באותו צד של השולחן.

מלכת בריטניה מכירה היטב את מזג האוויר בבירה האנגלית והתלבשה כראוי, אבל רוח פרצים פתאומית גרמה לרעיית נשיא ארה"ב להיאבק כדי להסתיר את חמוקיה ממצלמות התקשורת. הצלמים כבר קיוו לראות "חשיפה נשיאותית" אבל מישל הצליחה, פחות או יותר, להגן על עצמה מהנפה מביכה סטייל מרילין מונרו. המלכה עצמה רק אחזה היטב בכובע המלכותי, ומנעה פדיחה.