סוף העולם "נדחה" ל-21 באוקטובר

נביא הזעם האוונגליסטי הרולד קמפינג מוכן להתנצל לפני המוני מאמיניו שציפו לשווא לקץ לפני שלושה ימים, אבל מבהיר: "החלו חמישה חודשים שיהיו 'יום דין' ארוך"

אחרי שהמוני מאמיניו ציפו בדריכות לקץ קצו של העולם ונדהמו להתעורר בבוקר ה-21 במאי לעוד יום רגיל, מספק נביא התוכחה האוונגליסטי הרולד קמפינג הסברים ל"תקלה". אז נכון, הוא מודה כי גם אחרי התאריך שבו נקב עולם כמנהגו נוהג, אבל מתעקש: "גל סופני" אכן החל.

"היינו משוכנעים שב-21 במאי האל יחזור לכאן באופן פיזי מאוד", הסביר בצער המטיף הישיש. "אבל אם נסתכל על זה מבחינה רוחנית, אפשר להגיד שגל סופני שיימשך חמישה חודשים באמת הגיע. הוא יביא איתו רעידות אדמה עצומות שיהפכו את התקופה הקרובה ל'יום דין' אחד ארוך".

חמשת החודשים שלאורכם, לדברי קמפינג, ייתן המין האנושי את הדין על מעשיו - יסתיימו ב-21 באוקטובר הקרוב. זה המועד שאליו "נדחה" קץ העולם.

"האירועים האלו יחלו כשנראה את כל הדברים שעוד יקרו", הזהיר המטיף. "הם ילוו אותנו והימים שעומדים בפתח יהיו מאוד לא פשוטים".

"אני לא גאון"

על נבואת הזעם שהתבדתה מוכן קמפינג להתנצל לפני מי שידרוש, אבל מזהיר לא למהר לקבל את דבריו בביטול. "אני לא גאון, אבל ראו הוזהרתם - כולם נמצאים תחת עיניהם הפקוחות של כוחות עליוניים".

שגיאה שהמטיף האוונגליסטי בכל זאת יכול להצביע עליה היא טעיתי מכיוון שהייתי צריך להתייחס לכל הסיפור הזה באופן רוחני יותר ולא מוחשי. בכל מקרה, יש לכך את אותה המשמעות. העולם נתון עכשיו למצב שונה שאתם מתקשים להבין את משמעותו, לנו, בכל מקרה, ידוע הכל מהכתובים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת