אירלנד: צפו באובמה נתקע עם רכבו

הנשיא האמריקני חשב שהוא משאיר את הצרות מאחוריו כשעזב את וושינגטון עם הסוגייה הפלסטינית-ישראלית ואת איפא"ק וגבולות 67. אבל הצרות רודפות אחרי הנשיא האמריקני עד דבלין. הרכב שלו שמכונה "החיה" לא הצליח לדלג מעבר לפס ההאטה בכניסה לשגרירות ארה"ב באירלנד

הרכב שמסיע את נשיא ארצות הברית ברק אובמה מכונה "החיה" - BEAST. אבל היום, כשהנשיא ניסה לצאת משגרירות ארה"ב בדבלין בירת אירלנד, החיה הזו נראתה יותר כמו צב שנתקע על גבו. מכונית השרד של הנשיא, שכנראה סבלה מעודף משקל, לא הצליחה לעבור את המחסום. הנשיא ובכיריו נתקעו עם הקאדילק הנשיאותית בין שמים לג'נטים.

ברק אובמה ורעייתו מישל התכוונו לצאת מבניין השגרירות למסע אחרי מקורותיו של אובמה, כפר אירי קטן, אולם המכונית שתוכננה בג'נרלס מוטורס בהזמנה מיוחדת עבור הנשיא האמריקני, ממוגנת לירי, מתקפה כימית ומנזקי מזג אוויר ומחוטפים, אבל מתברר שלא מפס ההאטה בכניסה לשגרירות.

הקהל הרב שנאסף סמוך לשגרירות נופף בתחילה בהתרגשות לנשיא, אך כשהרכב לא הצליח להמשיך והשמיע קולות מאוד לא נשיאותיים, החיוכים הנרגשים התחלפו בצחוק מעליב. אובמה אולי חשב שהוא נמלט מהצרות של אייפא"ק ומנהיגי המזרח התיכון לאירלנד הירוקה, אולם זו הייתה פשוט מהמורה אחת גבוהה מדי.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק