פקיסטן: 4 הרוגים במתקפת טרור

מתקפת טרור נועזת בבסיס חיל הים בעיר קראצ'י בפקיסטן - 4 בני אדם נהרגו ולפחות 9 נוספים נפצעו. חמושים חדרו לבסיס המאובטח והשמידו מטוס ריגול פקיסטני. פיצוצים רבים נשמעו. "מתקפת טרור פחדנית כזו לא תוכל להפחית ממחויבות הממשלה והאזרחים בפקיסטן להילחם בטרור", אמר ראש הממשלה הפקיסטני

הטרור שוב מכה בפקיסטן. ארכיון (AP)

מתקפת טרור נועזת וקטלנית בקראצ'י, העיר הגדולה ביותר בפקיסטן. לפחות ארבעה בני אדם נהרגו בהסתערות של חמושים אסלאמיים על בסיס חיל הים בעיר.

לפי דיווחים מפקיסטן עולה כי קבוצה של 10-15 חמושים חדרה לבסיס הצבאי המאובטח בקפידה. לאחר מכן התפצלו התוקפים לקבוצות קטנות יותר והחלו להפעיל מטעני חבלה. הפשיטה החלה בשלושה פיצוצים עזים שנשמעו על ידי תושבים הגרים בקרבת הבסיס. לאחר מכן עלו מהמקום להבות ענק שנראו למרחוק.

4 בני אדם נהרגו במתקפה ולפחות 9 נפצעו במתקפה שנמשכה כארבע שעות. כמו כן השמידו התוקפים מטוס ריגול שהוענק לפקיסטן על ידי ארה"ב. על פי אחד מהדיווחים עבדו טכנאים אמריקניים בסביבת המטוס בזמן המתקפה אך דובר שגרירות ארה"ב בפקיסטן דיווח כי לא היו אמריקנים בבסיס באותו זמן.

העובדה שהתוקפים הצליחו לחדור לאחד מבסיסי הצבא הגדולים בפקיסטן היא מכה קשה לצבא ומעלה חשד שהתוקפים קיבלו עזרה מתוך הבסיס. ראש הממשלה הפקיסטני גינה את המתקפה ואמר כי "מתקפת טרור פחדנית כזו לא תוכל להפחית ממחויבות הממשלה והאזרחים בפקיסטן להילחם בטרור".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק