נס בכביש: אם ובתה נדרסו - ויצאו ללא פגע

אישה מאריזונה, ארה"ב, ובתה בת ה-4 שישבה בעגלה נדרסו על ידי ג'יפ בשעה שחצו כביש סואן במעבר חצייה. המשטרה פרסמה סרטון וידאו ובו מתועד רגע הפגיעה והתוצאה המפתיעה – השתיים יצאו עם שריטות בלבד. "מצאתי את עצמי לכודה באמצע הכביש", תיארה האם הנסערת

נס מול המצלמה: אם ובתה הקטנה בת ה-4 נדרסו בעת שחצו את מעבר החצייה ויצאו כמעט ללא פגע. משטרת סקוטסדייל, אריזונה, פרסמה סרטון וידאו יוצא דופן ובו מתועד רגע הפגיעה הדרמטי.

בתיעוד שלפניכם ניתן לראות את האם, רג'ינה אלדן מאריזונה, המובילה את בתה בת ה-4 בעגלה וחוצה את אחת השדרות הראשיות בעיר. לפתע התחלף האור ברמזור והמכוניות החלו בנסיעתן. האישה, שנלכדה באמצע מעבר החצייה, החלה לרוץ - בדיוק לתוך נתיב הנסיעה של ג'יפ גדול. נהג הרכב לא הבחין בשתיים, התנגש באם ועלה על עגלת הפעוטה.

למרבה הפלא, למרות הפגיעה הישירה יצאו האם והבת ללא פגיעות משמעותיות. נהג הרכב הפוגע זומן לחקירה, אך אנשי המשטרה שיחררו אותו לאחר שצפו בסרטון וקבעו כי הנהג לא יכול היה להבחין בשתיים וכי היה כמעט בלתי אפשרי עבורו לבלום בזמן.

"בתי מפחדת לצאת מהבית"

"האור ברמזור התחלף מהר מדי ומצאתי את עצמי לכודה באמצע הכביש", סיפרה האם הנסערת לאחר האירוע. "נפגעתי בכתפי השמאלית. הג'יפ פגע בי חזק ונזרקתי לכביש", תיארה.

התאונה הותירה את האם ואת בתה הקטנה מבוהלות. "עכשיו אני פוחדת לחצות את הכביש ובתי אפילו לא רוצה לצאת מהבית", הוסיפה האם. פרלה, בתה הקטנה, סובלת משריטות בפניה ובזרועה, אך נראה שהצלקת האמיתית היא נפשית. "היא כל כך מפוחדת בעקבות התאונה, היא חוששת שזה יקרה שוב", תיארה האם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת