צפו: חילוץ דרמטי בסין מול המצלמות

המשטרה הסינית חילצה השבוע ילד בן 9 שנחטף על ידי כנופיית פושעים שדרשה עבורו כופר של כ-4 מיליון שקלים. החילוץ הדרמטי תועד במצלמות צעד אחר צעד, וניתן לראות כיצד השוטרים נכנסים אל הבית, משתלטים על החוטפים ומחלצים את הילד המאושר

מול המצלמות: כוח מיוחד של המשטרה הסינית הציל השבוע ילד בן 9 שנחטף על ידי כנופיה והוחזק בשבי במשך יומיים, זאת כשכל הליך החילוץ מתועד, שנייה אחר שנייה.

כנופיית הפושעים חטפה את הילד התמים ביום שני האחרון, כשהם דורשים עבורו כופר של שישה מיליון יוהן (כ-4 מיליון שקלים). משפחתו של הילד לא הייתה יכולה לשלם את הכופר, ולכן פנתה למשטרה - שהחליטה לטמון מלכודת לחוטפים.

ההורים יצרו קשר עם החוטפים וקבעו איתם מקום שבו ישאירו להם את הכופר. במועד הקבוע, היו אמורים החוטפים להגיע למקום שסוכם כדי לאסוף את הכופר, אך ככל הנראה אלו חשדו במשטרה, ולכן לא הגיעו לנקודת המפגש.

לבסוף, פשטו השוטרים על מקום המסתור של הכנופיה, זאת לאחר שהצליחו לעצור שני חשודים שסיפרו לבלשים היכן מוחזק בן ה-9. כל התהליך לקח למשטרה בערך חצי דקה מהרגע שהחלה הפשיטה על הבית - כשבסופה נעצרו ארבעה אנשים והילד המאושר שוחרר לחיק משפחתו האוהבת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת