הגולשים מציעים: מה לעשות לפני סוף העולם?

בכל כמה שנים מכריזה קבוצה כזו או אחרת של מאמינים שסוף העולם מתקרב. הפעם, התפשטה ברחבי העולם תיאוריה של קבוצה נוצרית, לפיה העולם ייחרב ב-21 במאי 2011, כלומר, מחר. לפניכם רשימת הדברים שחברי חדשות 2 בפייסבוק חולמים לעשות לפני הרגע שבו העולם ייחרב

הרולד קמפינג. המנבא הרשמי (AP)

האמונה לפיה העולם עומד להסתיים מחר, 21.05.2011, אינה חדשה. ככל שמתקרב התאריך, גדלות גם כמות השמועות, הוויכוחים ואצל חלק קטן מהאנשים - ההיסטריה. על פי הנבואה של הרולד קמפינג, מטיף דתי, סוף העולם יחל בכל מקום בכדור הארץ מחר כשהשעון המקומי יראה את השעה 18:00 בערב.

10 דברים שגולשים ברחבי העולם היו חולמים לעשות לפני "יום הזעם":

1. לאכול את כל הדברים הטעימים והמשמינים בעולם בלי חשבון.

2. לקנות את הבקבוק וויסקי הכי יקר בשוק ולשתות את כולו.

3. לתת אגרוף בפנים לבוס בעבודה.

4. לשאול כל בחורה שווה ברחוב אם היא רוצה לשכב איתי.

5. ללכת למוזיאון יוקרתי ולגעת בידיים בכל היצירות שאסור.

6. לשכב עם האדם האהוב עליי במיטה.

7. לשחרר את כל החיות מהכלובים ומגני החיות.

8. להפסיק לנקות, לבשל ולקפל כביסה.

9. לשחק כדורסל אחד על אחד עם מייקל ג'ורדן האגדי.

10. לקנות כוסות יין יוקרתיות ולשבור את כולן על הקיר.

גם חברי חדשות 2 בפייסבוק שיתפו במה שהם היו רוצים שיקרה לפני שהנבואה על סוף העולם תתממש: שהבגרות במתמטיקה תבוטל, לשבור את כל החיסכונות ולבזבז את כל הכסף על דברים שאוהבים, להספיק לראות את כל הפרקים של "הבורר", לצאת עם בר רפאלי, ושסוף סוף ישחררו את יונתן פולארד ואת גלעד שליט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

אז מה צפוי לקרות מחר על פי הנבואה?

כשתגיע השעה, תחל רעידת אדמה "שתגמד את הרעידה האחרונה שהתרחשה ביפן", לדברי קמפינג, "וכולנו נדע שהגיע יום הדין". רעידות האדמה יקיפו את הגלובוס עד המקום האחרון שיראה את השעה (האיים אנופי, פאגו פאגו ומידוויי שבאוקיינוס השקט). ובכך תיחרב כל אוכלוסיית העולם ברעידות האדמה האדירות.

בעוד חלק מהמתדיינים בנושא מנסים להתחכם בשאלות הנוגעות לשעון קיץ והפרשי זמנים, אחרים טוענים שלא סוף העולם יתרחש ב-21 במאי, אלא "העלייה השמיימה", שמתוארת בספרות הנוצרית. לפיהם, בתאריך זה, כל הצדיקים על כדור הארץ ייעלמו מעל פני האדמה ויגיעו לגן העדן ואילו אלו שיישארו, ייחרבו כולם בסוף העולם "האמיתי" שיתרחש מתישהו באוקטובר.