ארה"ב מזהירה מפני "מתקפת זומבים"

1 באפריל כבר חלף מזמן, אך ככל שמועד "סוף העולם" בשבת הולך ומתקרב - כך מתרבות הידיעות המוזרות סביב הנושא בארה"ב. הערב הוציאה הרשות האמריקנית למניעת מחלות, גוף רשמי לחלוטין, הודעה אינטרנטית ובה הנחיות כלליות להתמודדות עם מתקפת מתים מהלכים פתאומית

מתקפת זומבים בשבת? (AP)

ארצות הברית מתכוננת לסופו של העולם. כן, לא רק הקהילה השולית של כת נוצרית שטוענת שסופו של העולם יגיע בשבת הקרובה, 21 במאי, אלא ארצות הברית כולה חווה ימים מוזרים ביותר.

לראיה: המשרד הלאומי האמריקני לבקרת מחלות ומניעתן, סוכנות ממשלתית אמריקנית רשמית, הודיעה כי היא - אתם קוראים נכון - מוכנה למתקפת זומבים, אם אחת כזו תגיע.

הרשות לבקרת מחלות פרסמה היום הצהרה ובה כמה עצות לציבור הרחב, איך להתמודד עם מתים מהלכים, כבר בסופו של השבוע. חודש מאי, אגב, הוא חודש המודעות הרשמי לזומבים.

"אפוקליפסת הזומבים"

כותרת המסמך היא "אפוקליפסת הזומבים". לדברי העוזר הבכיר למנכ"ל הרשות, עלי חאן, כדאי להכין מראש את הציוד למלחמה בזומבים, להכין מסלול מילוט, נקודת מפגש למשפחות ולהקשיב להוראות המשרד, שיישלחו בטוויטר.

האזרחים, על פי ההנחיה, צריכים להכין מים, מזון ותרופות וגם חרב סמוראית בעלת עוצמה איתה, על פי ההנחיה, צריך להכות בראשם של המתים המהלכים.

העוזר הבכיר טען בבלוג הרשמי של הרשות כי "זו לא בעיה לזהות את הזומבי". אם הוא מפחיד אותך ואתה חושב שהוא מת מהלך , הוא כנראה כזה. עוד נטען כי לפי פרסומים שונים, לזומבים יש גם יכולת מופלאה להפוך לחיות בית - ראו הוזהרתם.

סוף העולם? הזומבים יגיעו

על פי הפרסום, כל אזרח צריך למצוא לעצמו מקום שבו אין חלונות ויש גם פתח אחד. נשק חם, מסתבר, לא משפיע על הזומבים ועשוי רק להפוך את המצב לגרוע יותר. את הזומבי שיגיע בסופו של העולם, לפי הרשות, יש לבתר לחתיכות.

לבסוף, חאן מסביר שסופו של העולם עשוי להגביר מאוד את אוכלוסיית הזומבים ברחבי היבשת והעולם כולו, אבל האומה לא צריכה להיכנס לפאניקה; יש דברים מפחידים בהרבה שאמורים לקרות במהלך סופו של העולם - רעידות אדמה, התפוצצות מאגרי הנשק הגרעיני, מפלצות שעולות מהים והקץ לקרואסון עם קפה הפוך בבוקר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת