"החדרנית שאנס קאהן נשאית איידס"

ה"ניו יורק פוסט" האמריקני מדווח כי המתלוננת נגד יו"ר קרן המטבע היא מהגרת בת 32 מאפריקה - שהתגוררה במתחם המיועד אך ורק לנשאי HIV ובני משפחותיהם. עם זאת, לא ניתן לכך אישור רשמי בשל חוקי החיסיון על המידע הרפואי

בבית הכלא לעברייני מין שבו עצור יו"ר ראש קרן המטבע הבינלאומית, דומיניק שטראוס-קאהן, הנאשם באונס חדרנית בבית מלון – חוששים שינסה לשים קץ לחייו. לפי ההתפתחויות האחרונות, נראה כי מסע ההסתבכויות שלו עדיין רחוק מלהסתיים. על פי הדיווח ב"ניו יורק פוסט" האמריקני, התעורר חשש כי אותה חדרנית שנפלה קורבן למעשיו היא נשאית איידס.

בעיתון הסבירו כי אותה חדרנית, מהגרת בת 32 מגינאה, התגוררה בעבר במתחם מיוחד ברובע ברונקס הניו-יורקי המיועד אך ורק לנשאי הנגיף הקטלני ובני משפחותיהם. ידוע כי החדרנית התגוררה במקום עם בתה בת ה-15.

למרות שלא ניתן יהיה לקבל אישור רשמי על מצבה הבריאותי, בשל החוק האמריקני המגן על החיסיון הרפואי, מסרו בסוכנות ששכרה עבור החדרנית את הדירה כי הדיירים במתחם שמופנים למקום על ידי אנשיה חייבים לעמוד בתנאי הקבלה הנדרשים – קרי נשאים של נגיף ה-HIV.

בסביבתה של החדרנית מסרו כי היא אלמנה. גורמים בצוות החקירה מסרו לעיתון האמריקני כי חקירת תלונתה נערכת, בין היתר, בסוויטת הפאר שבה הוא לן במלון "סופיטל". החוקרים מנסים לאסוף מהשטיח שבחדר דגימות דנ"א של שטראוס-קאהן שיוכלו לאשש כי הוא אכן ביצע את המעשים המיוחסים שלו, שכן החדרנית טענה כי אחרי שביצע בה את זממו – ירקה את זרעו על השטיח.

מסוויטת פאר - לתא לעברייני מין

לשטראוס-קאהן הוצמדה שמירה של רופא בשל "מצב רוחו הנוראי", כהגדרתו, וכן בהתחשב בכך שנשלח לתא מעצר קטן ומחניק, במקום סוויטת הפאר המרווחת שאליה היה רגיל ובה תקף את החדרנית.

בינתיים, ממשיך עורך דינו לדחות את ההאשמות המיוחסות לו על תקיפה מינית, ניסיון לאונס, כליאת שווא וכפיית מגע. שטראוס-קאהן יישאר בבית הכלא, לפחות עד הדיון הבא בעניינו ביום שישי הקרוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת