השמלה הצילה ממוות את הכלה הסינית

צעירה סינית בת 22 החליטה אמש שלחייה אין טעם אחרי שבן זוגה בארבע השנים האחרונות נטש אותה - רגע לפני החתונה. היא התייצבה על חלון בקומה ה-7 וכמעט זינקה אל מותה, אבל קצין משטרה הצליח ברגע האחרון למנוע את ההתאבדות וסיפק תמונות מרהיבות לתקשורת העולמית

דווקא ביום שאמור היה להיות המאושר בחייה, החליטה כלה סינית, לבושה בשמלה החגיגית, להתאבד. היום היא זינקה מהקומה ה-7 של בניין בעיר צ'אנגג'ון - במחוז ג'ילין שבצפון-מזרח סין. רק במזל נמנעה הטרגדיה הגדולה - בזכות שמלת הכלולות הארוכה, שחלקה נתפס בחלון והחזיק אותה תלויה בין חיים ומוות, עד שחולצה בהצלחה.

העוברים והשבים בסביבה שהבחינו במתרחש חשו להציל את הכלה, צעירה בת 22. כשנתלתה בגובה הם ניסו לשכנע אותה שלא להשלים את ניסיונה להגשים את משאלת המווה שלה, אך זו התעקשה להתאבד וברגע האחרון ניצלה על ידי שוטר שהספיק להגיע.

כלי התקשורת בסין דיווחו כי הסיבה שהביאה את הצעירה להתאבד היא בן זוגה בארבע השנים האחרונות, שככל הנראה קיבל "רגליים קרות" רגע לפני שאמור היה לשאת את ידה - ואז ברח ונטש אותה.

השוטר המושיע גאו טצונג פאן תפס אותה, תחילה בשמלה ואחר כך בכתפיים, ואז ייצב אותה. בינתיים, הספיק אדם נוסף להתייצב בקומה התחתונה ואחז ברגליה כדי למנוע בכל דרך את האסון.

מפקד כוחות המשטרה של המחוז כולו הגיע לסייע לסיים בשלום את האירוע הדרמטי. הוא הניח את ידיו סביב צווארה ומותניה של הצעירה, ואז משכו כולם יחדיו את הכלה המתייפחת אל מקום מבטחים.

למרות שלא נפצעה, הועברה הצעירה באמבולנס לבית החולים - שם היא מתאוששת מאירועי היום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת