בארה"ב חוששים ששטראוס קאהן יתאבד

שומרי בית הכלא ריקליס הידוע לשמצה בו מוחזק שטראוס קאהן חוששים שהאסיר המפורסם ביותר שלהם, ינסה להתאבד. סוהר מבקר אותו בכל 15 דקות, אין לו שרוכים או כל כלי שיכול לסייע לו בביצוע התאבדות. הדיון הבא, ביום שישי

החדרנית שטוענת כי קאן תקף אותה (חדשות 2)

חשש לחייו של ראש קרן המטבע הבינלאומית שמואשם בתקיפה מינית אחרי שתקף, כך על פי האישום, חדרנית בחדר בית המלון במנהטן - ניו יורק. קאהן, שנמצא כעת במעצר בבית הכלא באי ריקרס בתא מבודד, נמצא תחת השגחה 24 שעות ביממה מחשש שיתאבד, כך דיווחה הלילה רשת הטלוויזיה האמריקנית NBC.

סוהרי בית הכלא הידוע לשמצה קיבלו הוראה לבקר את הנגיד בכל 15 דקות והוא קיבל מדי אסיר ללא שרוכים, כדי שלא יוכל להזיק לעצמו.

הדיון הבא - ביום שישי

מי שהורה להצמיד לקאהן שמירה צמודה הוא רופא המתקן משתי סיבות. האחת - "מצב רוחו הנוראי", כהגדרתו, של קאהן, והשנייה - המקרה המיוחד שלו, העובדה שרק לפני שבוע הוא שהה באחד החדרים היוקרתיים במנהטן, ועכשיו התא שלו קטן בהרבה, גם מתא שירותי השיש בהם, על פי האישום, תקף את החדרנית.

בניו יורק, עורך דינו של קאהן ממשיך לדחות את ההאשמות על תקיפה מינית, ניסיון לאונס, כליאת שווא וכפיית מגע. קאהן יישאר בבית הכלא, לפחות עד הדיון הבא בעניינו ביום שישי הקרוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת