עוד מתלוננת נגד קאהן: "הוא ניסה לאנוס גם אותי"

החבל סביב צווארו של יו"ר קרן המטבע הבינלאומית, דומיניק שטראוס-קאהן, הולך ומתהדק. עיתונאית מפריז, חברתה של גרושתו, התלוננה כי הוא ניסה לאנוס אותה בדירה שהחזיק בחשאי, וכי לא הרפה ממנה גם כשהתנגדה בכוח למעשיו. בינתיים, הוא נשלח לבית כלא לעברייני מין

טריסטן באנון. עוד קורבן מהעבר נחשף (חדשות 2)

האם האמת העגומה אודות האיש שהיה עד לאחרונה מועמד לנשיאות צרפת הולכת ומתבררת? נגד יו"ר קרן המטבע הבינלאומית, דומיניק שטראוס קאהן, הנאשם בניסיון אונס של חדרנית בבית מלון בניו יורק - הוגשה תלונה נוספת, הפעם מצד סופרת ועיתונאית תושבת פריז, הטוענת שנפלה קורבן למעשים דומים מצדו.

קאהן, שדחה מכל וכל את ההאשמות בפרשת החדרנית, הכחיש באופן גורף גם את טענותיה של המתלוננת החדשה נגדו - טריסטן באנון, בת 31, שהיא אחת ממכרותיה של גרושתו של קאהן, בריג'יט גולימט. באנון טוענת כי נאנסה על ידי יו"ר קרן המטבע לפני כמעט עשור.

המתלוננת צפויה למסור בקרוב את עדותה לחוקרי משטרת צרפת. לדבריה, ב-2002 הוביל אותה קאהן לדירת סטודיו מסתורית שהחזיק בחשאי בפריז. באותה התקופה, היא הייתה עיתונאית בתחילת דרכה המקצועית - והוא פיתה אותה להתלוות אליו בהבטחת שווא שיעניק לה ריאיון בלעדי.

לדבריה, בעת שהיא ומי שרק עד לאחרונה היה המועמד המוביל לנשיאות צרפת היו לבדם, ניסה האחרון להפשיט אותה - ולא הרפה, גם כשהתנגדה בכוח למעשיו. "בעטתי בו וצעקתי עליו שהוא אנס, אבל זה לא הפריע לו להמשיך במעשיו", סיפרה באנון לעיתונאים צרפתיים - וכינתה אותו: "שימפנזה רקוב".

מסוויטת הפאר במנהטן לתא בבית הכלא לאנסים  

אמה של באנון הסבירה כי לאורך כל השנים לא פנתה בתה למשטרה משום שחששה שהדבר יביא לסוף הקריירה העיתונאית שלה, וכן כי לא רצתה להתפרסם כמי שנאנסה על ידי פוליטיקאי בכיר. היא הבטיחה כי בתה תכנס מסיבת עיתונאים אחרי שתסיים למסור את עדותה במשטרה.

בינתיים, ייאלץ שטראוס קאהן להתרגל לתנאים החדשים והמורכבים במקום מושבו החדש - בית הכלא הידוע לשמצה "ריקרס איילנד", המאוכלס בעיקר בעברייני מין ואנסים בני החוף המזרחי של ארצות הברית. לפחות לעת עתה, מתוך רצון לשמור על ביטחונו, הוא נתון לתנאי בידוד.

קאהן נשלח לתא מעצר בשטח של 12 מ"ר בלבד, תחליף לסוויטה היוקרתית שבה שהה במלון "סופיטל". ה"פינוקים" העומדים לרשותו כעת מסתכמים בכוס מים, סבון, שמפו וקיסמים. על חדר השירותים המרווח שבו, על פי החשד, ניסה לאנוס את אותה חדרנית - הוא יוכל כרגע רק לפנטז.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת