סוף לשמועות: קרלה ברוני בהריון

אביו של נשיא צרפת ניקולא סרקוזי חשף בראיון לצהובון הגרמני "בילד" את מה שצרפת כולה מצפה לשמוע כבר שבועות - רעייתו של בנו נושאת ברחמה צאצא לבני הזוג. "זו תהיה בת יפה, כמו קרלה", הבטיח הסבא המאושר

קרלה ברוני הריונית, אתמול (רויטרס)

עכשיו זה רשמי: רעייתו של נשיא צרפת בהריון. זה אולי לא היה מתוכנן, אבל אביו של ניקולא סרקוזי הוא איש הבשורה שאישר כי רעייתו של בנו, קרלה ברוני, נושאת ברחמה צאצא נוסף של השניים. האב אמר את הדברים בריאיון שהעניק לצהובון הגרמני "בילד" - ואמר כי למרות שההורים לא רוצים לדעת מה מין היילוד, "בטוח שזו תהיה בת יפה כמו קרלה".

אביו של נשיא צרפת, פאל סרקוזי, אמר כי "בגיל 82 הוא שמח ומתרגש לקראת לידתו של נכד נוסף". הריאיון שהעניק שם קץ לחרושת השמועות של השבועות האחרונים על כך שברוני, הדוגמנית והשחקנית האיטלקיה, עומדת ללדת בגיל 43.

מקורביו של סרקוזי מקווים כי הדבר יוכל לסייע לו בבחירות לנשיאות שייערכו באפריל הבא, נוסף על פרשת האונס סביב ראש קרן המטבע הבינלאומית ויריבו במרוץ - דומיניק שטראוס קאהן.

בראיונות והופעות פומביות בתקופה האחרונה לא סיפקו בני הזוג סרקוזי כל התייחסות לשמועות על ההריון. אזרחי צרפת עדיין מצפים לשמוע באופן רשמי על הבשורה מברוני עצמה בריאיון טלוויזיוני שהיא אמורה להעניק בקרוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת