הסיבה לגירושין של שוורצנגר: ילד לא חוקי מסוכנת הבית

מושל קליפורניה לשעבר, ארנולד שוורצנגר, חשף היום גילוי מסעיר במיוחד. "יש לי ילד ילד שנולד מחוץ לנישואים מאישה שעבדה בצוות האחזקה של הבית", אמר למגזין "טיים". מתברר כי הבן הלא חוקי נולד לפני יותר מ-10 שנים. כעת מתברר שזאת הסיבה שהביאה לגירושיו מאשתו

שוורצנגר בימים טובים מאלו. ארכיון (רויטרס)

סיבה מפתיעה לפרידה: מושל קליפורניה לשעבר ארנולד שוורצנגר ואשתו מריה שריבר נפרדו לאחר שהתגלה כי לשוורצנגר יש ילד מחוץ לנישואים. ואם לדעתכם זו לא סיבה מספקת לפירוק החבילה, מתברר כי בנו הממזר של המושל לשעבר הוא כבר בן 10, ואמו היא סוכנת הבית לשעבר של בני הזוג.

שריבר עזבה את ביתם המשותף של השניים לפני כמה חודשים, אחרי שארנולד הודה בפניה על האירוע השערורייתי, כך מדווחים כלי התקשורת בארצות הברית. עוד מתגלה כי האישה שהרתה לשוורצנגר, עבדה עבורו במשך יותר מ-20 שנה ופרשה לגמלאות רק בחודש ינואר האחרון.

מתחנן לתקשורת שתעזוב את המשפחה

"אחרי שסיימתי את תפקידי כמושל, סיפרתי לאשתי על האירוע, שקרה לפני יותר מעשור", התוודה שוורצנגר בהצהרה כתובה שהעביר למגזין "טיים". "אני מבין ומקבל בהבנה את הזעם והאכזבה מהצער לו גרמתי. התנצלתי בפני מריה, ילדי ומשפחתי, אני באמת מצטער", הדגיש המושל לשעבר.

שוורצנגר הוסיף: "אני מבקש מהתקשורת לכבד את אשתי ואת ילדי בימים הקשים האלה". אמנם כדי למנוע מבוכה נוספת למשפחה, שמה של האישה שהרתה לשוורצנגר לא פורסם, ולא נחשף שמו ותמונתו של הילד המשותף של השניים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת