צפו: חבר הקונגרס השרירי בעולם

חבר הקונגרס האמריקני ארון שאק מאילינוי לא ידוע בזכות החוקים שהוא מעביר, ואף לא בזכות העובדה שהוא חבר הקונגרס הצעיר ביותר בבית. שאק בן ה-29 מתפאר בשרירי בטן מרשימים ביותר, ונוהג להצטלם בעירום על שערי מגזינים. ג'ני מוס מרשת CNN יצאה לרחובות ניו יורק כדי לשמוע מה חושבות הנשים על הפוליטיקאי המסוקס

ארון שאק הוא חבר קונגרס אמריקני שאינו עונה על הסטריאוטיפ המקובל. במבט ראשון ניתן אפילו לחשוב שמונחת לו שישיית בירות על גוף גברי, אך למעשה מדובר בשרירי הבטן המרשימים של הפוליטיקאי בן ה-29. ג'ני מוס מרשת CNN יצאה לרחובות ניו יורק לקבל תגובות על תמונותיו החשופות של שאק.

על פניו, המראה המסוקס של שאק אינו דבר שלילי. אך העובדה שחבר הקונגרס בחר להצטלם בצורה חושפנית על גבי תמונת השער של מגזין אמריקני לבריאות הגבר, עשויה להיות בעייתית למדי.

חבר הקונגרס מאילינוי בן ה-29, הוא חבר הקונגרס הצעיר ביותר בכל הזמנים בארה"ב. עם זאת, אנשי מדינתו מתחבטים בשאלה "האם ראוי בכל להראות חבר קונגרס כשהוא חצי ערום על שער מגזין?"

תאמינו או לא, אבל שאק מסביר שהוא בחר להצטלם בחצי עירום מתוך אידיאל מסוים. באמצעות התמונות החושפניות הוא מבקש לעודד את האמריקנים לשמור על כושר. עובדה מפתיעה נוספת על חבר הקונגרס הינה שעל אף היותו רפובליקני, הוא מעריץ את הפרויקט שניהלה הגברת הראשונה מישל אובמה במסגרת המלחמה בהשמנת היתר.

כשנשאל בתכנית "היום" של רשת NBC האם התמונות החושפניות עלולות להזיק לקריירה הפוליטית שלו, הוא ענה "יש בזה סיכון מסוים, אבל זה סיכון ששווה לקחת".

שאק הוא לא הפוליטיקאי האמריקני הראשון שנוהג לחשוף את גופו. הסנאטור סקוט בראון ממסצ'וסטס הצטלם בעירום בגיל 22 , מה שככל הנראה לא הזיק לקריירה הפוליטית שלו. גם הנשיא המכהן ברק אובמה תועד כשהוא לבוש בבגד ים בלבד וללא חולצה.

תתפלאו אבל לא מדובר בפוטושופ

את התוצאות המרשימות שאק השיג לאחר עבודה קשה. בכל יום בשעה 5:30 לפנות בוקר הוא מתעורר, ולאחר מכן יוצא לאימון בן שעה במכון הכושר הסמוך לביתו.

ג'ני מוס כתבת ברשת CNN יצאה לרחובות ניו יורק והראתה את התמונות המרשימות של שאק לעוברות והשבות. "ואוו , אני בטוח מצביעה בשבילו", אמרה תושבת ניו יורק בפליאה ומוסיפה: "אז הוא נראה מעולה, מה רע בזה ?". ואילו צעירה אחרת שהביטה בתמונות הטילה ספק ואמרה "אני מקווה שזה אמיתי, אני מקווה שזה לא פוטושופ".

סטיב פארי עורך מגזין הבריאות שעל השער שלו הופיע חבר הקונגרס, אומר להגנתו של שאק: "בהחלט לא מדובר בפוטושופ". פארי הוסיף: "תראו את הצלקת, זו צלקת מניתוח הסרת תוספתן, אחרי שהתלבטנו אם למחוק אותה, החלטנו דווקא להשאירה ולהוכיח בכך שלא נגענו בה, היא מקורית".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת