ילד במסע של 1000 ק"מ אחרי אמא

הסיפור הזה נשמע כמו סיפורו של הילד מרקו, מהסדרה "הלב". ילד בוליביאני יצא למסע אחרי ליבו, שבסופו הוא היה אמור לפגוש את אמו אבל ממש כמו בסיפורים, התכנית השתבשה, והילד מצא את עצמו בצ'ילה. מרחק של 1000 ק"מ מהבית

ילד בוליביאני בן עשר נמצא השבוע בצ'ילה אחרי שעבר מרחק של 1000 ק"מ, בקופסה שבתחתית מטען של משאית. כשהשוטרים שאלו אותו איך בדיוק הוא הגיע למשאית, ומה ילד בוליביאני עושה בצ'ילה, הוא ענה: "אני יוצא לפגוש את אמא שלי". אמו של הילד, אגב, מרצה עונש מאסר על עבירות סמים בארץ מוצאם.

במקום לנסוע לעיר קוצ'אבמבה שבבוליביה, בה אימו מוחזקת, הבוליביאני הקטן (ששמו נאסר לפרסום) נסע יומיים, דרך ההרים, מהעיר אורורו במערב בוליביה לעיר ליקואייקה שבצפון צ'ילה. את כל הנסיעה עשה כשהוא מסתתר בתא המטען של משאית, שעליה נכתב השם "קוצ'אבמבה", אך לא זה היה יעד המסע שלה.

המשאית הלא נכונה

כשעצרה המשאית, הצ'יליאנית מרגריטה וולנסיה מצאה את הילד במשאית בזמן שחנתה. וולנסיה הודיעה מיד למשטרה ולנהג, שכלל לא ידע שיש לו ילד במטען. אחרי ששמעה את סיפורו של הצעיר, אמרה שהיא רוצה לסייע לילד במסעו. "אני יוצאת כדי לנסות ולמצוא את אימו", אמרה, "אני חושבת לנסוע לבוליביה".

בתה של ולנסיה, סיפרה לתקשורת המקומית כי: "הוא עזב את ביתו של אחיו כדי לצאת ולראות את אימו, אבל הוא עלה על המשאית הלא נכונה", לדבריה, "מה שהטעה אותו היה שלט על המשאית עליו נכתב קוצ'אבמבה". השלט אמנם היה זהה למקום שבו אימו אסורה, אך, כפי שהבין הילד 1,000 קילומטרים מאוחר מדי, זה לא המקום אליו המשאית נסעה. 

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק