צפו: דנה אינטרנשיונל מסתבכת בחזרת התלבושות

נציגת ישראל לאירוויזיון דנה אינטרנשיונל ערכה אתמול שתי חזרות לקראת ההופעה הערב בחצי הגמר השני של האירוויזיון. מדיווחים שהתקבלו ממוקד החזרות עולה כי הופעתה של דנה הייתה מוצלחת, דבר שבהחלט מעניק לנו סיבה לאופטימיות. האם בכל זאת נצליח להתברג בין 10 המדינות שישתתפו בגמר במוצ"ש? התשובות הערב

דנה אינטרנשיונל מתוך החזרות (Alaun Doiut, Ebu, Eurovision.tv)

 

 

הערב זה סוף כל סוף יקרה: דנה אינטרנשיונל תעלה על במת האירוויזיון בדיסלדורף שבגרמניה, במסגרת חצי הגמר השני של התחרות, ותנסה להעפיל לגמר במוצאי שבת. במהלך אתמול התקיימו חזרת התלבושות האחרונה והחזרה הגנרלית, ונראה כי בניגוד לתחזיות הקודרות עד כה - בהחלט יש סיבה לאופטימיות.

חזרת התלבושות נפתחה בתקלה לא צפויה עבור דנה. ממש כאשר התחיל הפלייבק להתנגן, הסתבכה לה השמלה בשיער, דבר שחייב אותה לרוץ היישר אל המלוות שעל הבמה כדי שאלו תסדרנה לה את התקלה. מיד לאחר מכן רצה דנה בחזרה למקום והחלה לשיר כאילו לא קרה שום דבר. החזרה עצמה עברה באופן כמעט חלק, כשבסוף דנה יורדת לקהל באולם ומסיימת עם חיוך גדול למצלמה.

אמש, סמוך לשעה 22:00 שעון ישראל, נערכה החזרה השנייה (הגנרלית) והחשובה ביותר. מאחר ששיטת ההצבעה באירוויזיון היא 50% הקהל בבית ועוד 50% שופטים מקצועיים מכל מדינה, לחזרה הגנרלית יש חשיבות גדולה מאוד - כשהשופטים מצביעים למעשה באותה החזרה ולא בערב עצמו, אז הקהל בבית מצביע.

מדיווחים שהתקבלו מקרב אלו שהיו נוכחים בחזרה הגנרלית, גם זו התנהלה כמעט ללא רבב, מה שמעלה את הסיכוי לקבלת ניקוד גבוה מצד השופטים, שכאמור, מהווה מחצית מכמות הניקוד הסופית.

למרות הכל, חשוב לזכור שדנה עדיין מדורגת במקום ה-13 בהימורים מקרב מדינות חצי הגמר השני, כשרק העשר הראשון עולות לגמר. עם זאת, נראה שאחרי החזרות המוצלחות אתמול - בהחלט יש סיבה לאופטימיות. שיהיה בהצלחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 באינטרנט