ארה"ב מסתלבטת על האלמנות של בן לאדן

לא ברור ממי אוסאמה בין לאדן פחד יותר - מלוחמי "אריות הים" האמריקנים או מנשותיו שחיו איתו במתחם. התקשורת האמריקנית לא מפסיקה לצחוק על הטרוריסט מספר 1 שהפך להיות גבר מזדקן ודי אומלל עם חמש נשים, שמיכה, מכשיר וידאו ישן וצבע להשחרת זקן. ג'ני מוס מ-CNN מרכזת את הבדיחות, שיחיו הרבה אחרי שאוסאמה חוסל

אוסאמה בן לאדן חוסל כבר לפני עשרה ימים, אבל בשביל הקומיקאים באמריקה - הוא עדיין במרכז הבמה. הבדרנים לא מפסיקים לצחוק על נשותיו של בן לאדן ולהשתעשע עם הסרטים האחרונים בהם נראה הטרוריסט מספר 1 צופה בעצמו בטלוויזיה.

"אוסאמה בן לאדן חי במתחם סגור יחד עם כל הנשים שלו במשך חמש שנים. כשאנשי הצי האמריקני הגיעו הוא אמר להם: פשוט תירו בי, חסלו אותי!", משתעשע דיוויד לטרמן. בדיחה אחרת מספרת שבלילה שבו הוא נורה, אוסאמה היה עם אישתו הצעירה ביותר, כשאת התמונה של שתי הנשים המבוגרות נדיר יותר לראות כי בדרך כלל מציגים אותן כרעלות חסרות פנים. באחד המשפטים השנונים שונה שמו של הטרוריסט ל- "Osama Been Married, לפחות 5 פעמים".

טרי האצ'ר, אחת מהשחקניות בסדרה "עקרות בית נואשות", הגיעה לאחת מתוכנית הבוקר בארה"ב והציעה לאפשר גם לאחת מנשותיו של בן לאדן להצטרף לסדרה. ואם כבר מדברים על עקרות בית נואשות, מישהו צילם סצנה פרודית המציגה מאבק בין נשותיו של בן לאדן שלא מזהות האחת את השנייה וקרא לזה: "עקרות הבית האמיתיות מאובטבאד - עקרות הבית של אוסאמה בן לאדן".

אוסאמה צופה בחתונה המלכותית

בן לאדן אולי הלך, אבל הקומיקאים נאחזים בו בציפורניים, במיוחד בכל הקשור לביקורת על סרטון הוידאו האחרון שהפיץ הבית הלבן, בו נראה אוסאמה צופה בעצמו במסך טלוויזיה קטן. מסתבר שהבדרנים האמריקנים חושבים אותו הדבר, כשלדוגמה ג'ון סטיוארט מקומדי סנטרל אמר: "הוא כנראה רואה וידאו שלו עצמו בטלוויזיה...לא, רק רגע, זה אני!". קומיקאים אחרים קפצו על הידיעה שאוסאמה צובע את הזקן שלו בשחור: "תראו - הוא השתמש בתכשיר 'למטורפים בלבד'".

אם תרצו, תוכלו למצוא באינטרנט אתר שקורא לעצמו "מה אוסאמה ראה", בו אפשר להכניס כל סרטון מיו-טיוב כדי לראות את בן לאדן מסתכל על סרטונים לגמרי לא קשורים- חתול המקלדת המפורסם או אפילו החתונה המלכותית של וויליאם וקייט. כנראה שיש משהו מספק בלצפות בטרוריסט המבוקש ביותר בעולם עטוף בשמיכה צופה בטלוויזיה ישנה, או מרגיש את נחת זרועו של דונאלד טראמפ שקורא לעברו: "אוסאמה - בום! אתה מפוטר".

 כתבתה של ג'ני מוס - כתבת רשת הטלוויזיה CNN

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק