בן לאדן לפני מותו: "נפגע בארה"ב אם תתמוך בישראל"

אתר איסלמי מדווח הערב על קלטת שמע חדשה של בן לאדן שהוקלטה רגע לפני מותו של רב המחבלים. על פי הדיווח, מאיים בן לאדן בקלטת לפגוע בביטחונה של ארה"ב "כל עוד ביטחונו של העם הפלסטיני לא יציב". "ארה"ב לא תוכל לחלום על ביטחון עד שאנחנו נוכל לחיות בביטחון בפלסטין", נשמע קולו של בן לאדן בקלטת, לפי הדיווח

בקלטת השמע האחרונה שלו לפני שנהרג, הזהיר מנהיג ארגון אל-קאעידה אוסאמה בן לאדן את ארה"ב כי ביטחונה ימשיך להיות מעורער כל עוד תמשיך לתמוך בישראל. בן לאדן אמר בקלטת כי לא ייתכן ביטחון אמריקני ללא ביטחון פלסטיני. הדיווח על הקלטת האחרונה התפרסם הערב באתר איסלמי.

"ארה"ב לא תוכל לחלום על ביטחון עד שאנחנו נוכל לחיות בביטחון בפלסטין", נשמע קולו של בן לאדן בקלטת, כך לפי הדיווח. "זה לא הוגן שאתם חיים בשלום בעוד האחים שלנו בעזה חיים בחוסר ביטחון", הוסיף בן לאדן בקלטת.

עוד הוסיף רב המחבלים שחוסל: "בהתאם לכך, ועם התמיכה של רצון האל, המתקפות שלנו ימשיכו נגדכם כל עוד תתמכו בישראל". בסוף השבוע האחרון אישר ארגון אל קאעידה את דבר מותו של בן לאדן, אך הזהיר כי אלו שחוגגים את מותו "יזכו לדם מעורב עם דמעות".

 דיווח: שני פיצוצים עזים סמוך לאחוזת הטרוריסט

מוקדם יותר הערב דיווחו תושבים פקיסטנים על שני פיצוצים עזים שנשמעו סמוך לאחוזה בפקיסטן שבה חוסל מנהיג ארגון אל קאעידה אוסאמה בין לאדן בשבוע שעבר. לדיווח טרם התקבל אישור רשמי.

עם הדיווח על הפיצוצים, החלו שמועות על כך שהרשויות בפקיסטן מתכוונים להשמיד את הבניין בפיצוץ, במטרה למנוע ממנו להפוך למוקד עלייה לרגל לתומכי הטרוריסט, אך גם אלו לא קיבלו אישור רשמי.

רשת "פוקס ניוז" מדווחת כי סמוך לאחוזה לא מורגשת בשעות האחרונות פעילות יוצאת דופן והבניין עדיין עומד על תילו. לפיכך, ממשיכים להיבדק הדיווחים על הפיצוצים, כמו גם לגבי מקורותיהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת