הצצה לספר שכתבה אמה של מדלן מקאן

עיתון "הסאן" הבריטי מפרסם היום קטעים ראשונים מתוך ספרה של קייט מקאן, אמה של מדלן הקטנה שנעלמה בחופשה משפחתית בפורטוגל לפני 4 שנים. סיפורה זעזע את העולם. "כשהבנתי שמדלן איננה, הלכתי לחדר השינה שלנו כדי לראות אם היא במיטה שלנו. . כשראיתי מיטה ריקה, הכה בי גל הפאניקה הראשון"

מדלן מקאן. כיום בת 8 (חדשות 2)

ב-12 במאי יפורסם בבריטניה ספרה של קייט מקאן, אמה של הילדה מדלן מקאן, שנעלמה ב-2007 מאתר נופש בזמן חופשה משפחתית בפורטוגל. סיפורה זעזע את העולם ובמשפחה מקווים שפרסום הספר יתרום ולו במעט למאמצים לאתר את מדלן, שכיום אמורה להיות כבר בת 8.

עיתון "הסאן" הבריטי פרסם היום קטעים מתוך הספר המרגש "מדלן". בראיון מיוחד לקראת צאת הספר, היא סיפרה לעיתון על חששותיה מכך שבתה נפלה קורבן לפדופיל.

"זה הכי גרוע שאני הולכת לישון וחושבת על הלילה הנורא ההוא שוב ושוב. תחושת החושך והפחד, לרצות לישון באופן נואש אבל לא להיות מסוגלת", סיפרה על קשייה.

קייט, בת 43, הוסיפה: "אני רואה ילדות בנות 8 ומנסה לתאר לעצמי את מדלן בגיל הזה. ואני פשוט לא יכולה".

בספר מתארת האם את הרגע בו הבינה שמדלן נחטפה

"הכל היה שקט", כותבת קייט בספרה. "ואז הבחנתי שהדלת לחדר הילדים פתוחה מעט, לא כפי שהשארנו אותה. הלכתי ובעדינות התחלתי לסגור אותה. פתאום היא נטרקה, כאילו נכנסה לחדר רוח פרצים".

"מעט מופתעת, הלכתי לראות אם השארתי את דלתות הפאטיו פתוחות. הן היו סגורות. חזרתי לחדר הילדים, פתחתי מעט את הדלת, והסתכלתי על מיטתה של מדלן. לא ממש הצלחתי לראות בחושך. אני זוכרת שהסתכלתי עליה במשך כמה שניות".

"אני לא יודעת למה, אבל לא הדלקתי את האור מיד. כוחו של הרגל, אני מניחה: להימנע מלהעיר את הילדים. כשהבנתי שמדלן איננה, הלכתי לחדר השינה שלנו כדי לראות אם היא במיטה שלנו. כשראיתי מיטה ריקה, הכה בי גל הפאניקה הראשון. כשנכנסתי שוב לחדר הילדים ראיתי את הווילונות מתנופפים ברוח".

"לבי געש כשראיתי, עכשיו, שמאחורי התאומים החלון פתוח לרווחה. בחילה, אימה, פחד, פחד משתק, אלוהים, לא! בבקשה, לא!".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת