חזרה ראשונה לדנה אינטרנשיונל באירוויזיון בגרמניה: "אכזבה גדולה"

אחרי שהחזרות של השיר הישראלי בשנה שעברה נפתחו באופוריה חיוביות, כשהראל סקעת מוביל באתרי ההימורים והעיתונאים במקום לא מפסיקים לשבח, נראה כי השנה המצב הוא הפוך. דנה אינטרנשיונל, נציגת ישראל לתחרות, ערכה היום חזרה ראשונה לקראת חצי הגמר שייערך ביום חמישי הבא ומרבית העיתונאים שנכחו במקום מסכמים באכזבה

דנה מתרגלת הופעה באירוויזיון, היום

 

נציגת ישראל לאירוויזיון דנה אינטרנשיונל ערכה היום בצהריים את החזרה הראשונה על במת התחרות בדיסלדורף שבגרמניה. מעט אחרי השעה 13:00 (שעון ישראל) עלתה על הבמה הדיווה שאירופה כולה חיכתה לה, ונכון לתגובות במקום - די איכזבה.

חצי הגמר השני של תחרות השירים של האירוויזיון, בהשתתפות ישראל, ייערך ביום חמישי הבא, 12 במאי, אבל החזרות החלו כבר ביום ראשון האחרון. את השמלה שעמה תופיע אינטרנשיונל בחצי הגמר היא סירבה לחשוף היום, ובמקום זה עלתה על במת החזרות עם חליפה לבנה, משקפי שמש כהים ותיק צד מאוד לא אופנתי - כיאה לדיווה שמחפשת פרובוקציות. 

התגובות לחזרה הראשונה של אינטרנשיונל לא היו מזהירות, בלשון המעטה. אם בשנה שעברה הרטיט הראל סקעת את הלב של כל באי התחרות, לפחות בשלב החזרות, נראה שהשנה המצב הפוך. "היא מזייפת מאוד וקשה להאמין שזו מי שזכתה באירוויזיון ב-1998", כתב בלוגר בריטי שמסקר את החזרות.

נכון לעכשיו באתרי ההימורים, מדורגת אינטרנשיונל בין המקום ה-7 ל-10 בחצי הגמר שבו תשתתף ישראל ובסביבות המקום ה-20 בדירוג הכללי של כלל המדינות שמשתתפות בתחרות. כדי להעלות לגמר שיתקיים יומיים לאחר מכן, במוצאי שבת, צריכה אינטרנשיונל להגיע לאחד מעשרת המקומות הראשונים בחצי הגמר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק