גילח הזקן שגידל בגלל בן לאדן

גארי וודל בן ה-50 הזדעזע עמוקות מאסון התאומים בשנת 2001. מיד לאחר מכן, נדר וודל שלא יתגלח עד אשר ייתפס או יחוסל אוסאמה בן לאדן. אתמול, אל מול שכנים וקרובים, גילח את הזקן אותו טיפח במשך 9 שנים

לפני ואחרי הגילוח (AP)

מורה ממדינת וושינגטון שבארצות הברית, שנשבע אחרי אירועי ה-11 בספטמבר שלא יתגלח עד שבן לאדן ייתפס או ייהרג, גילח את זקנו אחרי תשע שנים. האיש, גארי וודל בן ה-50, שמע את הבשורה על חיסולו של בן לאדן ומיד החל לגזור את זקנו.

"אני עדיין נסער מכל המוות וההרס של האירועים", אמר וודל לסוכנות הידיעות רויטרס, "אבל סוף כל סוף קיבלתי סגירת מעגל". וודל נדר שלא לקצץ או לגלח את זקנו ב-11 בספטמבר, אחרי ששמע כי מנהיגי הטאליבן נוהגים להוציא להורג את מי שמתגלח.

מנהלת חטיבת הביניים בה מלמד וודל, הכריזה על הגילוח במערכת הכריזה של בית הספר: "במשך 3,454 ימים, שמר מר וודל על מילתו בנאמנות", אמרה המנהלת, "תוך שהוא סובל מלעג ודברי ספקנות מצד אנשים שראו אותו".

וודל מעיד שבשנים האחרונות, הפך הזקן לנטל של ממש, שהפריע לו בפעילויות היומיומיות שלו. כשיצאה הבשורה על חיסול בן לאדן, היה עסוק בטיפול בגינה שלו. כשנפוצה השמועה בשכונה שהוא עומד להתגלח, מיהרו השכנים להגיע על מנת לצפות בטקס.

רוצים לקבל את כל העדכונים לפני כולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק