צפו: הכתבת שנאנסה במצרים משחזרת

לארה לוגן, כתבת חדשות החוץ של רשת CBS, מדברת לראשונה על אותו הלילה שבו הותקפה מינית בעת שסיקרה את המהפכה המצרית בקהיר. בראיון ראשון מאז התקיפה, לוגן מתארת את רגעי האימה שעברו עליה בכיכר תחריר: "לא היה לי ספק שאני עומדת למות"

בראיון ראשון מאז התקיפה המינית הטראומטית בכיכר תחריר שבקהיר, מתארת בבכי לארה לוגן, כתבת ה-CBS שנשלחה לסקר את המהפכה במצרים, את הרגעים הקשים שעברה בלילה שהותקפה.

בראיון פורשת לוגן בגילוי לב מצמרר את התקיפה המינית שחוותה על ידי ההמון המשולהב. "לא היה לי ספק שאני עומדת למות", אומרת לוגן בכאב על הטראומה שעברה בכיכר תחריר בקהיר לפני כחודש וחצי.

"לפני שקלטתי מה קורה, הרגשתי ידיים לופתות את החזה שלי. הרגשתי את הרגע שבו החזייה השלי נקרעה והמכנסיים שלי נקרעו לגזרים", אומרת לוגן בבכי ומוסיפה: "הם הורידו את בגדיי ואת התחתונים שלי, וכשהסתכלתי מלמעלה ראיתי שהם מצלמים אותי באמצעות הטלפון כשאני ערומה".

"לא קלטתי שבהם מכים אותי במוטות ומקלות, כי לא הרגשתי את זה. הרגשתי רק את הידיים שלהם כאילו אונסות אותי", הוסיפה לוגן, ותיארה כיצד באותם הרגעים היא ניסתה להיאחז במאבטח האמריקני שנסע איתה והייתה בטוחה שהיא עומדת למות.

למרות האירוע הקשה - לוגן לא תוותר על עבודתה כעיתונאית

הנשים יצרו סביבה חומת מגן, ושפכו עליה מים בכדי שתוכל לנשום. "באותם הרגעים עדיין לא יצאתי מכלל סכנה, כי ההמון ניסה לתפוס אותי", היא אומרת. בסופו של דבר לוגן ניצלה בזכות החיילים שככל הנראה ראו בה אחת מהנשים שלהם. "החייל שאחזתי בו הניף אותי מעל גבו, ונאלץ להרביץ להמונים בכדי לפלס דרך ולחלץ אותי מההמון", היא מספרת.

כשהיא נשאלת על התחושה שהייתה לה כשפגשה בילדיה לראשונה, היא עונה בהתרגשות: "כשראיתי את ילדיי לראשונה לאחר התקיפה, הרגשתי שקיבלתי הזדמנות שנייה שלא הגיעה לי כי כמעט נטשתי אותם לתמיד".

למצרים לוגן ככל הנראה לא תחזור עוד, אך על עבודתה כעיתונאית היא מסרבת לוותר. "אני חושבת שנשים רבות חוות דברים כאלה במהלך עבודתן כעיתונאיות, אך הן לא יגרמו לזה להיות הסיבה שבגללה הן עוזבות את עבודתן", היא מסבירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק