צפו: הנשיא אובמה במופע סטנד-אפ

מתברר שנשיא האומה החזקה בעולם הוא גם בדרן מחונן, כך גילו הלילה כתבי הבית הלבן שהוזמנו לארוחה השנתית של ארגון הכתבים המדיניים וקיבלו מופע מתוזמן מצד אובמה, שלא היסס לעקוץ את יריבו הפוליטי דונלד טראמפ. אחרי שהוכיח לו כי נולד בארה"ב ולא בקניה, אמר אובמה לטראמפ כי הוא יכול "להמשיך לעסוק בנחיתה על הירח"

נשיא ארצות הברית ברק אובמה החליט הלילה (שעון ישראל) להניח לרגע בצד את ענייני היום יום והתפנה לעשות קצת סטנד-אפ, כיאה לנשיא אמריקני בעידן התקשורת החדשה.

אובמה אירח את כתבי הבית הלבן לארוחת הערב השנתית של ארגון הכתבים המדיניים והראה שהומור עצמי בהחלט לא חסר לו. הוא התלוצץ בענייני תעודת הלידה שלו, שהוצגה בפני הציבור בשבוע שעבר, ואף לא ריחם ושלח עקיצה לעבר מי שעמד מאחורי ה"חשיפה" - אחד ממתנגדיו הבולטים בתקופה האחרונה, המיליארדר דונלד טראמפ.

בשבוע שעבר האשים טראמפ את אובמה כי אינו יכול להמשיך ולשמש נשיא ארה"ב, זאת מאחר שלא נולד, לכאורה, בגבולות ארצות הברית, אלא בקניה. בתגובה לכך, הציג אובמה לפני מספר ימים את תעודת הלידה שלו, שהוכיחה באופן חד משמעי כי נולד בהוואי.

במהלך מופע הסטנד-אפ שלו, הקביל אובמה את האשמותיו של טראמפ לתיאוריות הקונספירציה שטוענת כי ארה"ב מעולם לא נחתה על הירח, אלא ביימה את הנחיתה באולפן סרטים בהוליווד. "עכשיו דונלד יכול לחזור לעסוק בזה ולנסות לפתור את הקונספירציה", עקץ אובמה את יריבו.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק