חגיגה מלכותית אל תוך הלילה

אחרי החתונה בה צפה כל העולם, הגיע הזמן למסיבה עליה ישמע כל העולם. הנסיך הארי חיבר שלושה אולמות בארמון בקינגהם, דאג להופעות חיות של שני זמרים ואפילו תלה כדור מראות מהתקרה. האוכל ה"מלכותי" לנשנוש הלילי היה נקניקיות וכריכים. רק ב-3:00 לפנות בוקר עזבו האורחים

לחתונה מלכותית ראויה מסיבה של מלכים. אחרי שהתחתן הנסיך ויליאם עם בחירת ליבו קייט, הפקיד יורש העצר את מלאכת בידור האורחים בידיו של אחיו הצעיר הארי. הארי נטל שלושה אולמות מארמון בקינגהם ואותם הסב למועדון ריקודים מלכותי.

ויליאם וקייט הגיעו למסיבה בסביבות השעה 20:00 בערב, במכונית יגואר עם חלונות כהים. ההמונים שחיכו מחוץ לארמון בתקווה להעיף מבט בזוג התאכזבו, משום שלא הייתה כניסה רגלית שלהם לארמון. בני משפחת מידלטון הגיעו כחצי שעה לפניהם.

האולם הגדול ביותר בארמון חובר לשניים נוספים ועל פי השמועות, באחד מהם נתלה כדור מראות מסתובב, ללא הספק לראשונה בתולדות הארמון. באירוע הייתה מוזיקה חיה, כולל הופעות של הזמרת אלי גולדינג והזמר ג'וס סטון.

על ארוחת הערב היה אמון השף אנטון מוסימן, שמונה על ידי הנסיך צ'ארלס. בתפריט היה סרטן למנה ראשונה וכבש למנה עיקרית. במקביל, התעקש הנסיך הארי כי יותר מאוחר יוצעו לאורחים נקניקיות, כריכי בייקון וגלידה.

הערב הוכתר כהצלחה והאורחים החלו לעזוב רק בשעה 3:00 לפנות בוקר. הנסיך הארי על מיניבוס עם מספר חברים, כשצווארונו פתוח ואין זכר לעניבת הפרפר שענב קודם לכן. על פי השמועה, גם אחיה של קייט, ג'יימס, היה עימו על האוטובוס, יחד עם 12 חוגגים נוספים שהמשיכו למקום לא ידוע.